SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
joy30
witam, potrzebuje enth, hcg, jakis ia i cos na prl, clomid - co możecie polecić zarówno na recepte jak i czarny?


HCG przynajmniej do konca roku apteka tylko ovitrelle 6500 drozszy.A z UG pregnyl i ovigil dzialaja przynajmniej ja wyj**ki niemialem jeszcze(badaniami potwierdzone) clomid tak samo najlepiej apteka ale UG tez sa pewne np.Anfarm Hellas.A na prolke zdecydowanie Cabaser.Najlepszy w stosunku cena/wydajnosc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2048
Panowie, dostałem nową wersję Masteronu z British Dragon. Mastabol, ampułki 1ml/100mg. Ktoś miał styczność z tą wersją ?Tylko bez takich komentarzy, żę wszystko co BD to niedziałające fejki, zależy z jakiej piwnicy się trafi i na jaki under.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22771
goral8930
Witam advance anabolic testował ktoś pytałem o niego już dawno ale był dopiero testowany ciekawi mnie jak teraz z tego co widziałem na K** Antka chwała że przy 75mg e2d działa bardzo dobrze A jak reszta soków.???

Tescie dzialaja,ale skoro piszesz ze Antek dziala wiec reszta tez powinn byc ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Wczoraj wbilem pierwszy szot deci i cypio Advanced, na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że bezbolesny i podobają mi się też duże flakony

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 828
Mateo3377
Panowie, dostałem nową wersję Masteronu z British Dragon. Mastabol, ampułki 1ml/100mg. Ktoś miał styczność z tą wersją ?Tylko bez takich komentarzy, żę wszystko co BD to niedziałające fejki, zależy z jakiej piwnicy się trafi i na jaki under.


Bije trena ace a znajomy tri-trena z nowej odslony BD z kodami i obydwa dzialaja git, wiec master tez powinien klepac jak nalezy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Witam. Panowie jakie opinie T3 Bioniche? Zawsze brałem albo Tiro albo Alphe ale dojscia się urwały i na ta chwile tylko to mogę ogarnąć, o ile warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Osobiście dopuszczam hormony tarczycy tylko apteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3719 Napisanych postów 6261 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173726
ktoś się spotkal z takim przypadiem ze po zdrapaniu zdrapki nie było kodu nexium prop ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
lukasz5119
Witam. Panowie jakie opinie T3 Bioniche? Zawsze brałem albo Tiro albo Alphe ale dojscia się urwały i na ta chwile tylko to mogę ogarnąć, o ile warto



Bioniche puszcza dobre orale. Nowa wersja orali jak w mac'u ...powiększona


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html#post-17934814 
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
rYchUmTk
ktoś się spotkal z takim przypadiem ze po zdrapaniu zdrapki nie było kodu nexium prop ?


Za mocno darles tym pazurem 8-%
Ja tak samo ściągnąłem zdrapke razem z kodem jedna literka tylko przetrwała ;)

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium