SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Kaliszewski
Jaka Tura teraz najpewniejsza Malaya,Androchem,Biosira czy jest jakas firma pewniejsza brał ktoś ostatnio


Jadłem ture BM godna polecenia

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metka solo - hard gainer/ekto - co sądzicie o 1-szym cyklu? Pare osób odradza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ziomeczku to nie temat do takich pytań załóż swój temat z pełną ankietą w dziale doping :) Najlepsze pomysły na pierwszy cykl 1-12 100 mg prop e2d/e3d lub 250 mg test cyp/enan e5d :) tak ode mnie ale nic o Tobie nie wiemy załóż osobny temat z pełna ankieta i jak najwięcej napisz o sobie.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Kaliszewski
Jaka Tura teraz najpewniejsza Malaya,Androchem,Biosira czy jest jakas firma pewniejsza brał ktoś ostatnio


Biosira caly czas trzyma fason.

cherb
Pomperiusz
ciekawe ile mi testa wychodzi setka co 2 dni bioniche 150 ile tam może być serio :P

Czytałem na zagramanicznym forum, badali to bioniche (białe butlę oczywiście) i wyszło 122mg. Zapytali producenta czemu tak mało, odpowiedzieli, że chcieli by było więcej niż 100 po prostu, ale obiecali, że będą iść w stronę 150 w następnych partiach.


Pisalem juz dawno o badaniach ze bylo tam 125mg ale wtedy spotkalo sie to ze movna krytyka w moja strone.

Dziki80
Dokladnie tak samo, kupilem w uk 3 paczki cybera, zjadlem z kolega po sto i jaki pisalem juz przy 1,5tab czuc bylo ze 15mg to min co tam jest. 3 paczke sprzedalem komus tam kto stwierdzil ze nie dziala i gowno, wysmialem go bo dalbym sobie wtedy rece poucinac za ten towar. Dopiero po powrocie i akupie u nas 2 paczek zrozumialem ocb..
fotki zaraz powrzucam ale co to da.. cyber mysle ze nie jest walony tylko tak go produkuja, alpha wykonanie pudelka piekne, nie wiem komu sie chcialo pakowac w to tak slaby towar



Zmieniony przez - Dziki80 w dniu 2017-04-30 22:46:30


Dwie paczkid dzialaly a trzecia nic? To mi zakrawa o brak kompetencji u kolegi ktory to przyjmowal...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6287
mi na początku tez ale pozniejsze dwie fakowe daly do myslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Najlepiej napisz do jakiej metki masz dostęp teraz to coś Ci doradzimy żeby działało.
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6287
musze poszukac gdzies dalej bo jak widac na miejscu sama kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Chłopie teraz nikt metki nie waluje , wiec zastanów się w czym
jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6287
Ciebie pamietam na tym forum jeszcze z przed 10-15 lat wiec dziwi mnie ze akurat Ty mogles tak malo jeszcze widziec
chcesz to przsle Ci tego cybera i sie przekonasz
prawie 20 lat cwicze, nigdy nie trafilem wyj**ki jak bralem z dobrego zrodla do poki sie nie urwalo
teraz ost 2 lata 3-4 podejscia zero efektu
chcesz mi pisac dieta,trening? daruj..


Zmieniony przez - Dziki80 w dniu 2017-04-30 23:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Masz jedna z najlepszych met dostepnych w europie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium