SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
mr_classic_physique
Panowie ponawiam pytanie o T3 z Alpha Pharmy, ktoś brał ??? ;)


Znajomy ostatnio jadł i działało prawidłowo. Miał 100% oryginał Alphe.


elmajkello
Nexium bez naklejki na pudełku - ok czy fejk?


Znajomy już wczoraj pokazywał mi że ma swojego tren ace z nowymi hologramami. Tzn zmienilo sie tylko tyle że na nowym hologramie jest napisana strona www do sprawdzenia kodów. Jeśli masz towar z tego samego miejsca co wcześniej z hologramami to spałbym spokojnie.

pozakontrola
panowie npp z czego teraz warte uwagi? cyber/nexium ? i testował ktoś już ions labs?


Moje dwa ulubione laby Cyber i Nexium. Nexiuma mam troszke taniej dlatego tez czesciej po niego siegam. Ions Labs?? Czy masz na myśli Ions Pharmacy?? U mnie zrobiło się dość głośno o tym na mieście. Sporo ludzi wbija i chwali sobie.


rk24
Panowie bił ktoś ostatnio master e z nexa i npp?



Zmieniony przez - rk24 w dniu 2017-10-23 22:29:48


Wbijałem te pozycje z Nexiuma. Działanie wzorowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
mr_classic_physique
Np novothyral lub tiromel? Czy jest jeszcze coś?


UniPharm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68092 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537817
mr_classic_physique
Np novothyral lub tiromel? Czy jest jeszcze coś?

Bierz novo, nasza apteka

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 643
Witajcie Panowie Youpharma miał ktoś do czynienia oraz tren ace Genetics lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
Malay tiger prop npp master mix bolesny czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
joker503
Malay tiger prop npp master mix bolesny czy nie ?



To co ja brałem z inj MT nie stanowiło problemu odnośnie bólu w trakcie/po inj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669197
kafarov1987
Witajcie Panowie Youpharma miał ktoś do czynienia oraz tren ace Genetics lab


youpharma działa dobrze ,tylko musisz nadpiłować ampy bo inaczej mega ciężko je złamać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 981
Zrobiłem badanie po 2 strzałach Test enan pewnej firmy (niechce antypimpu siać). Dawka 750mg ew. Dzień po drugim strzale 7500ng/dl przy normie 200-800. Uważam ze to za mało, ostatnio Szuwar (taki kulturysta) sie chwalił ze bije 1,5g testa ew i ma 35 000 ng/dl. Widziałem wypowiedź gościa który twierdził ze po 250mg e2d omki miał 16000 ng/dl. Wychodzi na to ze taki super chwalony lab jest o połowe zaniżony, to już nie wiem co wbijać.


Zmieniony przez - Adi Koks w dniu 2017-10-25 08:42:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669197
mr_classic_physique
Np novothyral lub tiromel? Czy jest jeszcze coś?


novo lub tiro , choć tiro trafiłem jakiś czas temu wała
później leciałem na novo teraz wpadło mi tiro i wczoraj badałem i działa
2 tabletki brane wyniki poniżej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
Adi Koks
Zrobiłem badanie po 2 strzałach Test enan pewnej firmy (niechce antypimpu siać). Dawka 750mg ew. Dzień po drugim strzale 7500ng/dl przy normie 200-800. Uważam ze to za mało, ostatnio Szuwar (taki kulturysta) sie chwalił ze bije 1,5g testa ew i ma 35 000 ng/dl. Widziałem wypowiedź gościa który twierdził ze po 250mg e2d omki miał 16000 ng/dl. Wychodzi na to ze taki super chwalony lab jest o połowe zaniżony, to już nie wiem co wbijać.



Zmieniony przez - Adi Koks w dniu 2017-10-25 08:42:27


Na temat badania poziomu testosteronu już się tu toczyła dyskusja i to,że pacjent X miał np. 5000ng/dl przy 500mg ew to nie znaczy,że pacjent Y będzie miał tyle samo na tej samej dawce.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium