SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12192329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19401
luk81
Panowie PB labs. Jest bardzo wiele rozbieżności w zdaniach na temat tego UGLsa. Od zachwytu po umiarkowany optymizm. Chciałbym usłyszeć opinie zaawansowanych smakoszy :)


j/w koledzy pisali bardzo dobre i sprawdzone soki maja, ja osobiscie w zeszlym roku mialem tylko testa i npp i eleganckie dzialanie. Co do innych srodkow to brali znajomi z klubu i bardzo chwalili...masz przyklad jak wyszedl im bardzo dobry tren a tym bardziej master no to reszta podstawowych sokow tym bardziej...kilka stron wczesniej posalem.nawet koledze ze u mnie tez chlopaki opierali cale cykle na PB i byli bardzo zadowoleni. Jak wiekszosc tutaj pisze i ocenia b/d
Od niedawna maja tez w ofercie srodki apteczne butle po 12m. itp.
wez na sprawdzenie zapodaj a bedziesz zadowolony nie odbiegaja jakoscoa od remomowanych firm ktore sa na rynku od lat
Pzdr.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
pb ma srodki apteczne znaczy podruby srodkow aptecznych dobrze rozumie ?
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Środki apteczne. Czy faktycznie są to pięknie działające 'zamienniki', czy oryginały tego nie wiem. Po zdjęciu, butelce, czy nawet ulotce w dzisiejszym świecie nie poznasz konkretnego leku. Wyglądają łudząco podobnie do oryginałów lub są nimi. Ja bym stawiał na drugą opcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Jeszcze tylko recepta i git
Proszę zejść za ziemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4520
Co polecacie alphy zenecy ,nexium czy swiss chodzi mi o tren dlugi?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Wszystko będzie ok . Na pierwszym miejscu dałbym nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
jasnow899
Siema co lepsze żeby się nie zalać zabardzo tłuszczem Deca czy Tren? I żeby szansa na gino była jak najmniejsza. Mam dostęp do Malaya


tren ace ok z malay jest
1

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
el quadrtto
U mnie tylko na siłce jak pytałem
Vison
Pmp

nie czasem vision?
Ale w necie jak czytałem to słabe opinie...

pmp amp niebieski ok

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
lorak888
Co polecacie alphy zenecy ,nexium czy swiss chodzi mi o tren dlugi?????


wszystko powinno dobrze hulać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium