SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
W nexium jest wino nie oka są badania w real fake chyba
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Badania? To nie są badnia tylko testy rozpuszczania i porównywanie kolorków. Ja widziałem kwity badań z laboratorium wrocławskiego iż w oxie nexiuma jest oxa.


Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2017-01-05 15:19:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ziomek niedawno skonczyl mete Biosira i bardzo zadowolony, musial wrzucic Ai bo wiadomo ze meta to bardzo mocny androgen.
Oxe nexium znajomy jadl, nie byl zadowolony. Raczej jakis mix tam siedzial albo wino, bo strasznych wypryskow dostal i nerwicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
No to dawaj te kwity na forum

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oxe ma dobrą cyber , andro,ap w to bym celował nic innego bo oxa to nie tani środek


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-01-05 15:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wlasnie takie panuje przekonanie. Oxa jest w cenie 2x wino a wino w cenie mety wystarczy popatrzec u Chinczykow.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-01-05 15:35:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wino troszkę droższe jest od mety nie duża różnica , zależy jakiego masz dila pana h... czy nie bo ten h... zdziera jak za zboże


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-01-05 15:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
prost4k
Koks1000
alina_nap
jakie wino w tabsach teraz najlepsze/ najpewniejsze? ewentualnie czy da rade w PL prawdziwą oxe dostać?


wino genamed nexium altima :) oxa jedzona Nexium i bdb :) najlepsze orale a wszystkie przejadlem juz z nexiuma


Oxe da rade dostać w PL bez problemu. Surowiec nie jest jakiś wyczukany, dostępny bez najmnijeszych problemów. Więc i dobrego towaru nie powinno brakować na rynku.

wins tab cena/jakość Genamed nr.1 kolego
Jeśli czegoś z wyższej półki byś szukał w blistrach wins/oxa bez względu na cene to Genesisa lub Altima. Topowy towar.

Oxa Nexium bardzo dobra. Ja mam jedynie porównanie do oxy własnej roboty popakowanej w kapsy.



troche oxy zjadlem i najgorsze co trafiłem to oxa biosiry znajomy jadl bioniche i tez lipa spieprzyl sobie tylko plany i zmarnowal czas

genesis ma dobra oxa cyber oraz nexium androxen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Uderz w stol a norzyce sie odezwa

Wszyscy co pisza ze oxa biosira to wino pewnie nigdy jej nie brali.

Bralem wino raz i od razu mialem problemy gastryczne. Dla mnie srodki mocno metylowe sa zabojstwem bo zabijaja apetyt i wywoluja odruch wymiotny. Na turanabolu nawet juz mam dosyc spore problemy. Jedynie oxa ktora rowniez ma grupe ale jak wiadomo jej oddzialywanie na watrobe i lipidy jest minimalne.

Gdyny siedzial tam wins to bym tego po prostu nie zjadl.

Jeszcze raz napisze: oxa shree, balkan, biosira, bioniche i euromed na tym samym wysokim poziomie wszystkie testowane przezemnie i czescprzez kobiete.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
wszyscy co chwala oxe biosiry bioniche to widocznie sa to ludzie ktorzy polasili sie oferte zamieszczona w necie kolesia ktory poszukiwal pimperow na forum

co nie zmienia faktu ze oxa bioniche to lipa a w biosirze niestety ale jest wins czy inne shit


Zmieniony przez - wit3k w dniu 2017-01-05 16:18:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium