SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Sztumianin
Szukam dobrej metki. Jaki lab robi dobrą, nie zamulającą trawienia metkę?


metka to metka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61959
Ja mam teraz Cypka ale innej firmy. Jest ciemny , budaprenowy i klarowny jak Tren Ace .

czyli bijesz dose
%)
znajomy na poczatku sie przestraszyl bo cypio mial ciemniejsze niz tren e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 403
lodzianin1
Sztumianin
Szukam dobrej metki. Jaki lab robi dobrą, nie zamulającą trawienia metkę?


metka to metka



Podobno Vermodje i Aplha Pharma robią obecnie dobrego mietka, który ma to co powinien w składzie i apetyt jest po nim dobry. Jeśli tak to będę tego szukał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2601
Testex prolongatum qpharma 750mg week . Dobry wynik ? ;) Do tego leci boldenon i npp Genesis i ktoś mi zasugerował że taki wyniki bo któryś z pozostałych środków jest teściem . Co o tym myśleć ?

life was a party

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1016
na 250mg e4d dobrego tescia jest wynik 40 czy jak to tam woli 4000


Zmieniony przez - Centos w dniu 2015-09-14 20:57:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
oxa alphy warta uwagi?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
wynik testa bardzo dobry

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
azazel__
oxa alphy warta uwagi?


co wy z tą oxą nie dość że to kosmetyk , drogi to dodatkowo większość na rynku to wały.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
lodzianin wiem ze kosmetyk , ale mam dostac w rozliczeniu za dobre pieniądze. Dlatego pytam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Ponawiam pytanie od stężenie trenu ace Malay Tiger 150mg/ml. Jak to ma się w porównaniu do innych trenów? Ktoś testował? Porobi tak jak 75mg Cybera?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium