SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie trzeba było zmieniać jak klepało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
to ma byc prl przy biciu deki? sam olej.. chyba ze zbijasz czyms prl. tesc tak samo dupy nie urywa chociaz lepiej jakbys badal 24 po szocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Strzałka w górę oznacza że wynik NIE jest dokładny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 929
jeśli chodzi o prolke biore casaber pół tabsa na 6 dni przed badaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
deenem
Strzałka w górę oznacza że wynik NIE jest dokładny.


jest dokladny. strzalka w gore / w dol - wartosc ponad lub ponizej norme, znak "> " wynik jest wyzszy niz zbadany, to co mu wyszlo jest dokladne

Mariusz976
jeśli chodzi o prolke biore casaber pół tabsa na 6 dni przed badaniem


w takim razie jest ok


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-01-23 21:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 929
GWookie
to ma byc prl przy biciu deki? sam olej.. chyba ze zbijasz czyms prl. tesc tak samo dupy nie urywa chociaz lepiej jakbys badal 24 po szocie.
nie chciałem zaraz po szocie , susta powinna utrzymywać stałe steżenie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
tak tak wiem, ale cos tam ten prop zawsze podbija wynik cos siedzi ale nie jest to raczej to co na etykiecie. przejdz na cos innego lub podbij dawke, zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 929
ale cóż jak już mam zakupione zapasy do końca cyklu pozostaje sie cieszyć że nie sam kujawski bije zwiększyś dawke x2, i pomyśleś co na kolejny cykl wybrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
Mariusz976
rolon leciał 400 week i susta shre 250 co 3 dni nie pamiętam dokładnej nazwy, a wyniki zrobiłem bo jak zeszłem ze shree tylko gorzej sie czuje (odzczucia okazały sie trafne ) w tej suscie gena poza propem mało co siedzi


Byłaś zadowolona z rolon?
Która charge miałeś?




Zmieniony przez - bigbad_wolf w dniu 2016-01-23 23:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
Mariusz976
rolon leciał 400 week i susta shre 250 co 3 dni nie pamiętam dokładnej nazwy, a wyniki zrobiłem bo jak zeszłem ze shree tylko gorzej sie czuje (odzczucia okazały sie trafne ) w tej suscie gena poza propem mało co siedzi


Rzeczywiście wynik słaby, dziwne, bo ja biłem suste gena pare mies temu i bardzo sobie chwaliłem jedna z lepszych jakie biłem. Najwidoczniej tak to jest z UG, raz lepiej raz gorzej niestety.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium