SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
morus90
Npp nexium kozak sam nie dałem rady dłużej niż 6 tyg 100 e2d . Prop to samo teraz kolor sie zmienił nie wiem jak złoty działa ale bezbarwny kot


ale co w npp takiego że nie dałes rady dłużej polecieć , bo nie łapę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
lodzianin1
morus90
Npp nexium kozak sam nie dałem rady dłużej niż 6 tyg 100 e2d . Prop to samo teraz kolor sie zmienił nie wiem jak złoty działa ale bezbarwny kot


ale co w npp takiego że nie dałes rady dłużej polecieć , bo nie łapę


tak go rozerwało, ze na szycie pojechał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Psycha zaczęła sidac , wieczne pretensje o wszystko bujanka nastrojów itd typowe efekty uboczne nandrolonu . Błędem był stosunek 1:1 ale wtedy miałem już dość i odstawiłem npp. Oczywiście po 2 tyg faya off czyli siedziało tam npp bo prop na 100% był dobry


Zmieniony przez - morus90 w dniu 2016-06-20 20:04:30
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
prolke zbijałeś?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Propek i npp genamed jak i nexium podobnie :) bije obecnie genamed a w tamtym sezonie byl bity nexium i oba chwale :) Npp genamed na plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
morus90
Psycha zaczęła sidac , wieczne pretensje o wszystko bujanka nastrojów itd typowe efekty uboczne nandrolonu . Błędem był stosunek 1:1 ale wtedy miałem już dość i odstawiłem npp. Oczywiście po 2 tyg faya off czyli siedziało tam npp bo prop na 100% był dobry



Zmieniony przez - morus90 w dniu 2016-06-20 20:04:30



Tu gadamy o labach , ale zrobię wyjątek, podbij testa, oraz dodaj proviron , oraz zbadaj progesteron i prolkę i estrogen.

W temacie zasadniczym jakie laby idą?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
wnc1964
morus90
Psycha zaczęła sidac , wieczne pretensje o wszystko bujanka nastrojów itd typowe efekty uboczne nandrolonu . Błędem był stosunek 1:1 ale wtedy miałem już dość i odstawiłem npp. Oczywiście po 2 tyg faya off czyli siedziało tam npp bo prop na 100% był dobry




Zmieniony przez - morus90 w dniu 2016-06-20 20:04:30



Tu gadamy o labach , ale zrobię wyjątek, podbij testa, oraz dodaj proviron , oraz zbadaj progesteron i prolkę i estrogen.

W temacie zasadniczym jakie laby idą?


To był stary cykl ,pisałem tylko że npp nexa to prawdziwe npp i opisałem efekty uboczne których doświadczyłem podczas brania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Luzik , mój zonk.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Panowie orale z androchemu maja po 15 mg tj. Metka, tura, oxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
wolfidexter
Panowie orale z androchemu maja po 15 mg tj. Metka, tura, oxa?

metka 15 mg , tura i oxa po 10 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium