SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1260
Lodzianin a która tura teraz najpewniejsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
androchem
cyber ma ogólnie b.dobre opinie
nie wiem jak vermo czy miało turę ich orale mocno chwalone , ale ostatnio chyba jakiś wał się pokazał
nie wiem jak nexium

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vermo ma turkę i śmiga elegancko. A z tym że coś nie dział to nawet nie wiem, ale u mnie jedzą tą turę i dział, ja nie jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
ostatnio było kilka opinii że lipa środki w tabsach , i albo sknocili partię
albo ktoś ich podrobił
albo atak anty pimperów
wcześniejsze opinie same pozytywy praktycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Arkus P
przemko15
+ tak mnie dupa rwie od tego genesisa że masakra, nawet cobra tak tyłka nie kąsiła


Bite cypio, enan, teraz mix, bold, wczesnej deca zero bólu, może najwyższy czas nauczyć się robić zastrzyki?
A może Ty innego genesis bijesz ;)


jednego będzie boleć innego nie, strzały dobrze robię, myślę że to po prostu inny olej czy alkohol i tak mój organizm reaguję, jeśli Cb genesis nie boli to nie znaczy że P. Kowalskiego też nie będzie bolał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
przemko15
Arkus P
przemko15
+ tak mnie dupa rwie od tego genesisa że masakra, nawet cobra tak tyłka nie kąsiła


Bite cypio, enan, teraz mix, bold, wczesnej deca zero bólu, może najwyższy czas nauczyć się robić zastrzyki?
A może Ty innego genesis bijesz ;)


jednego będzie boleć innego nie, strzały dobrze robię, myślę że to po prostu inny olej czy alkohol i tak mój organizm reaguję, jeśli Cb genesis nie boli to nie znaczy że P. Kowalskiego też nie będzie bolał


masz sporo racji tutaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1260
co do bólu to podobno jest jakiś enan rozpuszczany w innym oleju tylko zapomniałem firmy ktoś kojarzy? ktoś brał?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Arkus P
przemko15
+ tak mnie dupa rwie od tego genesisa że masakra, nawet cobra tak tyłka nie kąsiła


Bite cypio, enan, teraz mix, bold, wczesnej deca zero bólu, może najwyższy czas nauczyć się robić zastrzyki?
A może Ty innego genesis bijesz ;)


te hamuj bajere .. bo jak bedziesz latac z kwiatka na kwiatek , to slabo ...a wór czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
krzycho146
co do bólu to podobno jest jakiś enan rozpuszczany w innym oleju tylko zapomniałem firmy ktoś kojarzy? ktoś brał?



t3eeee w innym oleju to ty se do glowy wiecej wlej oleju ....jak cie oolej boli ,, buahahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Jak enan shree ? Propa bije i działa dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium