SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8068945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 303 Napisanych postów 2470 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74297
Bo podruba pewnie organizacji balkan zawsze działał bdb co do metki polecam androchem genezis nexium
Ture j.w sprawdzone

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1414 Napisanych postów 5801 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71516
Ja o mecia balkana rowniez slyszalem skrajne opinie, jedni chwalili inni narzekali. Moze cos w tym byc ale moze byc jw w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 5036 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105194
Dobrej deki i metki szukam,jakie firmy polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 252 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12095
Deka pl apteka jesli masz kase. Z ug genesis ampy ma bardzo dobra deke. O mecie ostatnie kilka stron widze walkowane.

Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2016-12-28 18:06:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2696
hunter007

genesis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 548
Arkus P
Może zapomniałeś jeść?
Bo taka sama opinie słyszałem ostatnio od znajomego o mecie andro, je kanapki na śniadanie i obiad od mamy, codziennie!

Dieta jest, trening jest. To nie mój pierwszy cykl na balkanie, mam za sobą dwa cykle właśnie na mecie balkana i byłem bardzo zadowolony z efektów działania a teraz całkowite zero. No nic trafiłem na wyj**ke dlatego radzę już uważać na tą firmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 5036 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105194
z PL apteki to ja omke wbijam od 3 lat,deka nie opłacalna wiec szukam UG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 617 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44458
hunter007

nexium
chociaz i genesis amp jak już ktoś wspominał też dobry wybór. Co prawda jak szukać głebiej to Genamed wyjdzie tanio a deke mają bardzo dobrą.
Deka z apteki może finansowo zrobić dobry wir w portfelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 2331 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48452
Ja biję dekę cybera bardzo długo i bardzo sobie chwalę tak samo npp.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 303 Napisanych postów 2470 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74297
Ja polecam andro genezis nexium

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta