SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166550

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
saly26
nie wiem czy na temat ale napisze tu :ostatnio na cyklu tescia w tamtym roku mialem problem z syfami i tu moje pyt jaka dawke cynku dawac na cyklu?


Cynk pomoze ale w minimalny sposob
Zaloz kolego temat z ankieta cos sie podpowie na pewno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 828
saly26
nie wiem czy na temat ale napisze tu :ostatnio na cyklu tescia w tamtym roku mialem problem z syfami i tu moje pyt jaka dawke cynku dawac na cyklu?


60-100mg zarzucaj dziennie do tego przemywaj twarz zelem typu Bioliq (mi duzo pomagal) i powinno pomóc a jak to nie pomoze to zostaje wizyta u dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jesli chodzi o cynk to polecam Allnutrition ma 100mg tab. Co prawda nie doping ale z nim zwiazane. To samo magnez z AN ma 760mg w 1kap.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
on nigdzie nie napisal ze ma na twarzy pryszcze, w moim przypadku mam glownie barki,kark,plecy i troche klatke a japa 0, od swieta cos tam wyskoczy i cynki srynki nic niestety przez lata nie pomagaly, pomoglo nizsze estro, ktore nie wazne jaka dawka testo leci, mam mega podbite.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Mam to
Samo. Po kuracji wino enan rok temu zaczęły wyskakiwać mi dzumaki w szczególności na barkach i plecy . Twarz zero. Powiem szczerze ze to dość uporczywy problem. Próbowałem jakiś kosmetyków później maści solarium itd lipa. Jedyne po czym widzę poprawę duże dawki grapefruitow. Jest lepiej chodź to nie to. Jak ktoś ma jakaś radę chętnie tez posłucham

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Trzymac estro na stalym poziomie. Syfy wylaza glownie od jego podbicia. Ja zauwazam na hcg mi zawsze wyskakuja. Cynk pomaga ale w postaci pasty do smarowania i to tez bez szau.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
Jak to teraz z tym Bioniche jest mają dalej viale 10ml czy ampy tylko są ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
17kamil175
Jak to teraz z tym Bioniche jest mają dalej viale 10ml czy ampy tylko są ?



Bioniche ma 2 wersje swoje:

10ml/vial + 60tabs/pack

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_old_design_10ml_vial__temat_zbiorczy_-t928147.html


1ml/vial + 120tabs/pack

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842.html


Z new design brałem Tren-Med A, robił tak samo dobrze jak ten co brałem z dużych vialach. Teraz kolega z klubu bierze powiększoną oxe a kolejny mehyla - methyla to ja sam też brałem tego 60tabs/pack i robił elegancko a mam porównanie do aptecznego bo brałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
prosekto
ziki2000
Jeżeli ktoś obecnie nie ma pomysłu na mase to polecam ma-dol ze squiba , właśnie od paru dni jestem na 2 tab. Ed i masakra, siła idzie jak za dawnych czasów na Antku
Masa niby 1-2 kg ale spuchnięty na treningu jakby z 5 kg wagi doszło
Środek ten przypomina mi jak pierwszy raz wszedłem na metkę 50mg ed hehe
Ogólnie kozak środek i póki co apetyt ok


na zadnym srodku si od nich nie zawiedziesz. susta 9ka bardzo dobra, ale prawdziwy hit to susta 7 mix. nie slyszalem jeszcze zeby ktos bral i nie powiedzial ze to najlepszy mix jaki w zyciu bral. wyniki na badaniach tez kosmos. jak zgram ze starego telefonu to wlepie


Spoko, miałem poczekać z 9-estrowym jeszcze jak skoncze cypio ale juz dzis dodałem ten 1 ml niech sie rozkręca :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
wojo zmc
ziki2000
Jeżeli ktoś obecnie nie ma pomysłu na mase to polecam ma-dol ze squiba , właśnie od paru dni jestem na 2 tab. Ed i masakra, siła idzie jak za dawnych czasów na Antku
Masa niby 1-2 kg ale spuchnięty na treningu jakby z 5 kg wagi doszło
Środek ten przypomina mi jak pierwszy raz wszedłem na metkę 50mg ed hehe
Ogólnie kozak środek i póki co apetyt ok


Nie dla mnie środek, ale z squibb testuje epi już drugi raz i dla mnie najlepszy oral pod rzeźbę


U mnie epi od nich poleci na okres wakacyjny na tzw mostku

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium