SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9095331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 628 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51466
lodzianin1
Andro juz nie ma wina w strzalach

czaje a jak dawka jesli chodzi o andro tego wina sensowna nie chodzi mi o ogolnie wino tylko dokladnie ten klab kto stosowal i po ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2112 Napisanych postów 8004 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 275829
To zależy od twojego stażu itp probujesz nagiąć kolejny raz regulamin. Zapytaj o to w swoim temacie

Historia mojego życia i inne wypociny ----》https://www.sfd.pl/Dm92__z_Parówy_w_kabana-t1184962-s4.html#post-18820827 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 1039 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33014
Bil ktos ostatnio oneripa z andro?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20043 Napisanych postów 248053 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1295788
było 3 strony wcześniej kolezka bije i zadowolony , sam bym wbił ale proporcje mi nie pasuja

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 1039 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33014
lodzianin1
było 3 strony wcześniej kolezka bije i zadowolony , sam bym wbił ale proporcje mi nie pasuja

Wlasnie przeczytalem po napisaniu postu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 16986 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141753
patryk173
I da radę utrzymać coś po tym s drolu? Czy trzeba od razu ładować coś drugiego

Sdrol jak pisalem daje suche miecho a wiec problemu z utrzymaniem nie widze :) chociaz ja wtedy i tak bylem na trenie a pozniej chyba wlasnie rozpoczalem ment :D

Cięzko to utrzymac wode po mecie hehe ...jak dobre miecho to zostanie przy dobrej diecie albo dalszej dobrej bombce

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3859
maniekar
CrazyWolf
Panowie jak obecnie Bold / tren a i e z Genamed w kartonikach ?

boldek i tren ace z aktualnych doniesień robi dobrze

Blackers
Panowie jakieś opinie na temat one Rip firmy androchem i one Rip firmy nexium?

Biłem obie firmy. W tym roku będzie szedł jedynie Nexium i Cyber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3859
zamiennik meridy z Shree jadł ktoś? ma ktoś porównianie do starego Foxa lub Altimy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3906 Napisanych postów 26887 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 450007
Shree ma meride?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20043 Napisanych postów 248053 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1295788
też się nie spotkałem , po altime jest dziura jeśli chodzi o sibu
bo sibu z DB nawet koło sibu nie leżało

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta