SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166572

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 716
Dzięki kucharz za odpowiedź. I krzykacz za wskazowki ale jak byś czytał że zrozumieniem napisałem z prośbą o opinie w dziale czy warto brać a nie czy to oryginał. Więc jak możesz to zacznij czytać że zrozumieniem to nie trudne


Zmieniony przez - massbizon w dniu 2017-10-03 10:47:46

pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
massbizon
Dzięki kucharz za odpowiedź. I krzykacz za wskazowki ale jak byś czytał że zrozumieniem napisałem z prośbą o opinie w dziale czy warto brać a nie czy to oryginał. Więc jak możesz to zacznij czytać że zrozumieniem to nie trudne




Zmieniony przez - massbizon w dniu 2017-10-03 10:47:46



Moja odpowiedz była skierowana do tego Pana / Pani ze zdjecia :) tylko zapomnialem zacytowac bo jeszcze tego nie umiem ale chyba wlasnie pojąłem jak to robic kilka razy :) Masz ponizej dzieciaku.

Bambula
Do Debiutow 2018 które lepsze gh będzie? Nouveaux czy Biogene? Sądząc po userach nic innego tu nie biore pod uwagę


Zmieniony przez - Robert_Maklowicz w dniu 2017-10-03 10:52:44
1

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 716
Ok. Więc ponawiam pytanie o opinie na temat razak 10x1ml. Chodzi mi tylko o opinie bo dostęp i wybór u mnie i tak pada na Bałkan/alpha/primus

pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
Panowie potrzebuję informacji, który boldenon wybrać, dawka ma być skromna, 250/300mg e3d, bardziej w kierunku poprawy wydolności. BM, Bioniche, Nitro, GEP, Biosira, Advanced Anabolic, Androchem?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Asharein
Panowie potrzebuję informacji, który boldenon wybrać, dawka ma być skromna, 250/300mg e3d, bardziej w kierunku poprawy wydolności. BM, Bioniche, Nitro, GEP, Biosira, Advanced Anabolic, Androchem?


Wszystko powinno tutaj dzialac
Andro sam bralem bolda i tri bolda
Bm u mnie chwalone
Bioniche rowniez
Nitro niszowy lab ale tez same pozytywy slyszalem
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Boldy jakie lecialem to shree, bioniche i BM 2ml. Fakt ze BM i kazdy dzialal jak nalezy. Zawsze apetyt po tygodniu dawal o sobie znac. Tak samo wydolnosc. Wyczuwalny wzrost praktycznie od 2 tygodnia. BM jednak chyba jakos kotko bralem bo slabo to pamietam. Na pewno jednka wiem ze zaden mnie nie zawiodl bo takich sytuacji sie nie zapomina.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Asharein
Panowie potrzebuję informacji, który boldenon wybrać, dawka ma być skromna, 250/300mg e3d, bardziej w kierunku poprawy wydolności. BM, Bioniche, Nitro, GEP, Biosira, Advanced Anabolic, Androchem?



Wybieraj pomiędzy BM a Bioniche, co masz tańsze oba laby na topie
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
Dziękuję wszystkim za opinię.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Biłem ostatnio boldy z Vipera, Nexium, Swiss i Genesis. Zdecydowanie najlepszy był genesis. Dawka 3 ampy tygodniowo i wir w żołądku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Asharein
Panowie potrzebuję informacji, który boldenon wybrać, dawka ma być skromna, 250/300mg e3d, bardziej w kierunku poprawy wydolności. BM, Bioniche, Nitro, GEP, Biosira, Advanced Anabolic, Androchem?


Bioniche bralem i moge zdecydowanie polecic. GEP dawno temu ale tez dal rade i ta ostatnia pozycja to ja Androxena brałem. Nie wiem czy jeszcze jest na rynku te ug?


Comodore
Biłem ostatnio boldy z Vipera, Nexium, Swiss i Genesis. Zdecydowanie najlepszy był genesis. Dawka 3 ampy tygodniowo i wir w żołądku.


Estro nie spadło?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium