SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś brał albo słyszał coś o mecie Scitec'a? jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
Mike0205
ktoś brał albo słyszał coś o mecie Scitec'a? jakieś opinie?

Zal kasy...celuj w inne laby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie już ją mam, ale lipa straszna, czy tragedii nie ma? i jeść zamiast 3 tabsów to 5 zarzucać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wsl_...
moze po to ze ktos moze nie miec dojscia u siebie do titana. bold genameda dziala ale nie ma porownania do innego. kolezka go bral pierwszy raz, przechodzil z deki i czul ze to nie deka i ze dziala.

na genameda u mnie w realu nikt wczesniej na nic nie narzekal, czytalem tu narzekania. moze nowa partie zj**ali faktycznie



Zmieniony przez - wsl_... w dniu 2015-06-15 13:03:59


to tylko gadania z dupyyy sam bilem bolda genameda 1.5 grma n tydz dzial bdb potem przeszlem na titana rośniesz bdb oba sa ok tymbardzoj ze dotego lkecialo 1,5 g tescia i wygląd byl git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i mam pewność bo robiłem badania krwi na boldzie geanemda jakoś 6 tydz wszystkie pozycje krwinek wywalone w gore badania wklejałem na konkrecyjnym czarno białym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Mike0205
no właśnie już ją mam, ale lipa straszna, czy tragedii nie ma? i jeść zamiast 3 tabsów to 5 zarzucać?


Chlopaki rosli jak na drozrzach na tej mecie
Mozliwe ze wyszly lepsze/gorsze partie, u mnia 3 znajomych jadlo i byli bardzo zadowoleni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Mike0205
no właśnie już ją mam, ale lipa straszna, czy tragedii nie ma? i jeść zamiast 3 tabsów to 5 zarzucać?


Ktos tam u mne przybijal enana i npp, inny propa i trena. Bez pimpu byli zadowoleni z dzialania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
wsl_...
moze po to ze ktos moze nie miec dojscia u siebie do titana. bold genameda dziala ale nie ma porownania do innego. kolezka go bral pierwszy raz, przechodzil z deki i czul ze to nie deka i ze dziala.

na genameda u mnie w realu nikt wczesniej na nic nie narzekal, czytalem tu narzekania. moze nowa partie zj**ali faktycznie



Zmieniony przez - wsl_... w dniu 2015-06-15 13:03:59


Trudno zeby dawali drozsza deke zamiast bolda;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lestat1986
Mike0205
no właśnie już ją mam, ale lipa straszna, czy tragedii nie ma? i jeść zamiast 3 tabsów to 5 zarzucać?


Chlopaki rosli jak na drozrzach na tej mecie
Mozliwe ze wyszly lepsze/gorsze partie, u mnia 3 znajomych jadlo i byli bardzo zadowoleni.


no właśnie chciałem jeszcze zapytać pana czupryna skąd ma te info, że jest słaba... bo słyszałem że właśnie nie ma jakiejś lipy, ale na necie nie mogę nic znaleźć opinii, bo jestem na niej 2 tyg ale bardzo dużo kręciłem intensywnego cardio i to po treningach bo zrzucałem nadmiar wody z brzucha, teraz luzuje do minimum i dlatego też ciężko mi samemu ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Mike0205
lestat1986
Mike0205
no właśnie już ją mam, ale lipa straszna, czy tragedii nie ma? i jeść zamiast 3 tabsów to 5 zarzucać?


Chlopaki rosli jak na drozrzach na tej mecie
Mozliwe ze wyszly lepsze/gorsze partie, u mnia 3 znajomych jadlo i byli bardzo zadowoleni.


no właśnie chciałem jeszcze zapytać pana czupryna skąd ma te info, że jest słaba... bo słyszałem że właśnie nie ma jakiejś lipy, ale na necie nie mogę nic znaleźć opinii, bo jestem na niej 2 tyg ale bardzo dużo kręciłem intensywnego cardio i to po treningach bo zrzucałem nadmiar wody z brzucha, teraz luzuje do minimum i dlatego też ciężko mi samemu ocenić.


Wlasne na necie, wiekszosc bardzo nieprzychylnych opinii odnosnie labu. Ja prawie nie mialem stycznosci, jakis czas temu testowo kliku znajomych lecialo pare srodkow i wiekszosc dzialala bardzo dobrze. W rekach tez mialem i estetycznie to wyglądało.

Mozliwe ze na necie antypimp, ale mozliwe tez, ze lataja dobre partie i lipne. Nie mam pojecia. Ja prawie nie mialem stycznosci, a z tych paru butli co mieli znajomi wiekszosc srodkow działalo bardzo spoko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium