SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Do czego masz dostęp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
prosekto
elementowo
Panowie na antku z profilaktyki myślicie że jest sens wrzucać coś na jelita i żołądek. Od wczoraj mam lekkie rozwolnienie i wydety brzuch.. myślę że to być może przez antka i czy nie rozwiąże tu się problem.jak wrzucę jakaś florę bakteryjna albo coś na żołądek ?


na antku biore i zalecam tylko oslony na zoladek i probiotyki.... jelita na antu siadaja wiekszosci osob, sraczkia, zatwardzenia na zmiane, totalny brak wchalnialnosci pokarmu, przeziebienia to glowne sidy na tym sordku....


Probiotyki to wezmę bactilac. A co polecasz na żołądek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
Prawie do wszystkiego :) Andro genesis Royal Central Clinic w sumie inne też do ogarnięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
elementowo
Witam dwa pytania;
1) co polecacie z metek inj obecnie ?
2) meta inj również obciąża wątrobę jak oral ?


Genamed ponownie wypuscil mete inj. Kiedys dzialala rewelacyjnie, teraz tez dobre opinie zbiera. Na pewno dobre mete inj znajdziesz jeszcze z Nexiuma i Genesisa amp. Niestety wersja inj tez potrafi przyblokowa apetyt.

Endrjuu89
Panowie planuje przejsc z enana na cypio bo troche mnie zamula ten enan, nie chodzi mi o laby które są popularne tylko te które bedą miały dobre stężenie.


Dobre cypionaty ma sporo firm, min. Nexium, Swiss Remedies, Alpha, Genesis amp, Genamed,..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
Aras84
elementowo
Witam dwa pytania;
1) co polecacie z metek inj obecnie ?
2) meta inj również obciąża wątrobę jak oral ?


Genamed ponownie wypuscil mete inj. Kiedys dzialala rewelacyjnie, teraz tez dobre opinie zbiera. Na pewno dobre mete inj znajdziesz jeszcze z Nexiuma i Genesisa amp. Niestety wersja inj tez potrafi przyblokowa apetyt.

Endrjuu89
Panowie planuje przejsc z enana na cypio bo troche mnie zamula ten enan, nie chodzi mi o laby które są popularne tylko te które bedą miały dobre stężenie.


Dobre cypionaty ma sporo firm, min. Nexium, Swiss Remedies, Alpha, Genesis amp, Genamed,..


Teraz bije andro, i mysle nad zmianą labu, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł :D

Andro, genesis, Royal, Central, Clinic, swiss, alpha, BD, nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Wysokie estro moze Cie tak mulić.
Cypio Nexiuma, Genesisa amp z kodem, Cyber moja topowa trójca.
Najblizsze mi w porównaniu do towaru własnej roboty.
Nie wiem jak Alpha teraz ale też ją sobie dobrze wspominam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
z czego szukac dobrego hgh w przystępnej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
estro badane 134,2 na skali 41-92
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
gh Imperial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pawel515
z czego szukac dobrego hgh w przystępnej cenie?


Imperial.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium