SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Panowie a jak Alchemia oxa?
Prop jest ok celuje w oxe bo Titana u mnie odradzają , w najlepszym razie wino zamiast oxy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
żeleś ty żyjesz ? ja osobiście w żadne oxy nie wierzę za bardzo
pw ci napisałem


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-08-01 07:57:04

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
A oxa Nexium bo niby z 7mg w tab siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Nie wiem niz z tej firmy nie jadlem ale sporo oxy ma wino w srodku jedna osoba robila tutaj badania nie bede pisal jakie firmy bo zaraz bedzie ze modzi pimpuja
Oxa to kosmetyk nie wiem po co ta mania w tym roku z ta oxa
Zobacz ile kosztuje oxa na zamowienie i zobacz ceny ug odpowiedz jest prosta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Oxa cybera jest bardzo dobra, jakbym tylko mogl to byum spokojnie w 250-300 tab wszedł i pewnie to zrobie ale najwczesniej w pazdzierniku ja byłem jakis czas temu na oxie tej i bardzo si, kolezka jest teraz i sila opor, elegancko wygląda

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
No cyber moze tak firma chyba najpeqniejsza
A jak apetyt nie zamulal ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Ja lecę AP i też klepie... siła masakra do przodu... Ale za to apetyt też na maksa poblokowany....
Jedzenie w płynie przyjmuję i często zgagi mnie łapią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
Panowie jak obecnie stoją środki z titana? Interesuje mnie susta, deka, prop i meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
zalezy w jakiej polce cenowej szukasz.Titan dziala ale rewelacji tam nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Oxa cybera nie zamulała mi apetytu i kolezce tez nie ja dawałem po 60mg, on cos kolo 40mg daje i tez jest bardzo zadowolony, warto wspolniec ze cyber jest teraz pakowany po 50 tab/ 10mg.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium