SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166401

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1348
a co w tym nie rozumiesz Krzykacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1348
Który tren lepszy: Alchemia Parma,Gnesis czy Cyber Laboratories tak lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Cyber..

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
jw ..cyber.......... Panowie jakieś opinie o GH Genetic Pharma?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gazzz
Którego propa byscie brali shree, czy alpha, wydaje mi sie ze pewniejszy ten shree acz kolwiek chciałem jeszcze zobaczyc wasze zdanie


Jeden i drugi dziala tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
prop alphy kiedyś petarda ale wtedy ceny alphy były dużo droższe, shree propa nie biłem biłem inne rzeczy to nie mam porównania, natomiast trudno żeby tak renomowane firmy fejkowały propa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Przebadałem parę propów i każdy na papierze robił robotę. Aczkolwiek parę propów czułem mocniej. Bierz tańszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
krzykacz
Bonawentura12
Oxa , Halotestin -- > Biosira , Bioniche czy noble labs ???


Z pewnego halo na pl rynku szukałbym: Alpha, Bioniche, Biosira, Vermodje, BD new, Bałkan, DNA Pharma, Axio.


To zaszalałes z firmami

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Lasix
Bonawentura12
Oxa , Halotestin -- > Biosira , Bioniche czy noble labs ???


w/g mnie nie warto inwestowac w jakiekolwiek halo z ug...to samo z antkiem bo 3/4 to scierwo

tri-bold b.db boldek, znaczna poprawa wytrzymalosci na treningach



Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-06-12 11:43:49


Antek AP tez lipa bo chyba zaczałes chrupać ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie jak ,, boldenon ze shree, warto inwestować bo taniej mam cyber i androchem tylko na dobicie chcę bo mam veta boldemax i sobie mieszam.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium