SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166787

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Npp genamed jak na chwilę obecną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Arkus P
Heh nie wiem po ten temat, opinia pod opinią, na jednego działa pieknie na drugiego to samo nie działa nic, magia


Jak to na sfd wszystko dziala i nic nie dziala
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
MalyMati
Npp genamed jak na chwilę obecną?


gdzies 3/4 miesiace bilem i petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lodzianin1
Arkus P
Heh nie wiem po ten temat, opinia pod opinią, na jednego działa pieknie na drugiego to samo nie działa nic, magia


Jak to na sfd wszystko dziala i nic nie dziala



Jak to gadał kiedyś jeden chłop - zaczynam cykl pakują lapka i wywożę do babki na wieś i tam zostawiam, przez ten czas biję towar żrę pakuję i rosnę. Zaczynam wchodzić na neta od razu forma w dół.

3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52342
Genlab slyszal ktos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Hgh strongi, działają czy siedzą tam peptydy, biorę pod uwagę że jest zaniżony w tej cenie.

jesli chodzi o npp genameda moim zdaniem działa, ale jest słabszy od starej alphy bo teraz bije i słabsza od genesisa, najlepiej czułem starą alphę bije po terminie bo mi została.
Także cenowo wychodzi na tyle samo genamed ale ja miałem rozdanie że kilka kresek daje więcej.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
enan z alpha pharma vs cyber który lab lepszy


Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-10-16 17:24:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zależy od rozdania , napiszę tk alpha ma dobre i średnie wypusty , cyber jak ori jest lepszy ale są fejki cybera na rynku , to wtedy alpha będzie lepszym wyborem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie j/w,ale jeżeli jesteś pewny oryginalności cybera u dila,to na pewno się nie zawiedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68089 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537807
Kumpel rok temu mial rozdanie alphy ze musial z grama uciekac leb mu urywalo. A co do cybera j/w, jesli pewniak ori to bdb lab

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium