SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
ja wbilem greckiego z 7-8 opakowan i zawsze dzialal, estro podbite i parychy u mnie to wiem ze cos sie dzieje no i jak pisza odrazu cos tam 'czuc' te dzialanie, ovigil bilem i dla mnie roznicy nie bylo miedzy pregnylem ale znam ludzi ktorzy mowia ze ovi duzo slabsze, date mnialem na boxie ta sama co na ampie w greku a byly wyj**ki to podobno daty byly rozne...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Czy ktoś ma doświadczenie z boldem Pb Lab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
weex
Tak, ulotka i napisy po grecku. Logo MSD tez jest, cokolwiek to jest. Jest tez na tym naklejka z dwoma kodami kreskowymi z czego jeden jest czarny a drugi zielony. Oprócz tego jest tez normalny kod kreskowy nabity na opakowaniu.
Jest tez jakas data 26-6-2013 i pod tym numer 9310, wyglada na date produkcji i numer serii ale opis po grecku wiec nie jestem pewien. Czyli 10 lat okres ważności? w każdym bądź razie nie dziala


z tym Greckim pregnylem to różnie było , na początku działała , później lipa już była..
jak masz problem ogarnąć Ovigil popytaj może o Vir-Provigil firmy Virtutis , dobre hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
lordknaga
ja wbilem greckiego z 7-8 opakowan i zawsze dzialal, estro podbite i parychy u mnie to wiem ze cos sie dzieje no i jak pisza odrazu cos tam 'czuc' te dzialanie, ovigil bilem i dla mnie roznicy nie bylo miedzy pregnylem ale znam ludzi ktorzy mowia ze ovi duzo slabsze, date mnialem na boxie ta sama co na ampie w greku a byly wyj**ki to podobno daty byly rozne...



To samo, bije 50/50 ovi & preg z różnymi znakami z eu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
Oxa British Dragon ktos cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No ja trafiłem też nie działające greckie 5 paczek 2 wbilem resztę oddałem i każdy ta sama opinia że zero działania

Wcześniej kilka paczek miałem i działało


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-01-09 21:31:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4024
Enan British Dragon???????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Vermodje new line ktoś bił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1150
Panowie jak tam you pharma 250 enanthan? Co sądzicie o tym labie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364312 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668754
Damiano984
Panowie jak tam you pharma 250 enanthan? Co sądzicie o tym labie?


U mnie bym ten lab jakiś czas testy działały reszta nie wiem,jak teraz nie mam pojęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium