SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
piotreq999
Czy ktoś próbował tego labu B.M. Pharmaceuticals India


Leciałem niedawno trena hexe, pięknie drapał - taki jak tutaj dość długo, to stara wersja aktualnie jest już new design 1ml/viale & sporo nowości z BM


https://www.sfd.pl/B.M._PHARMACEUTICALS_India_inj_&_tbl__temat_zbiorczy_-t1090814-s0.html


Kiedyś też propek/npp.

Sprawdzony lab.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9030
6x2ml. mam dostęp B.M. Pharmaceuticals interesuję mnie boldek i enan jak to się ma do nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bierz BM, prosta zajawka.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9030
a to cudo ktoś próbował 13 ? testosterone mix (BULK) TITAN HEALTHCARE
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364449 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669144
Żubroń
Primo inj. Androchemu działczy?


Wbijala zonka i jej kolezanki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
Bil ktos najnowszy wypust trena a z nexium ??? Zawsze byl taki rdzawy kolor teraz zoltawy wiem ze to nie powinno miec wplywu ale jednak trochę mam wątpliwości:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
bochun1990
Bil ktos najnowszy wypust trena a z nexium ??? Zawsze byl taki rdzawy kolor teraz zoltawy wiem ze to nie powinno miec wplywu ale jednak trochę mam wątpliwości:)


Chcesz dobry tren to wbij Bioniche, laduje 300mg, chwile szlo 450 ale wrocilem do do pierwotnej dawki. Moc jest tylko spac nie moge, 2h snu to max co moge za jednym razem.

piotreq999
Czy ktoś próbował tego labu B.M. Pharmaceuticals India


Moj ziomek teraz leci enan i chyba wlasnie bolda ale reki uciac nie dam... na zachodzie brand bardzo chwalony,
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
Bilem w tym roku gepa primusa bioniche androchem clinic domestic Genesis amp i nexium
I dla mnie nr 1 genesis a potem nexium tylko ze nexium mialem wlasnie z troche innego wypustu i kolor soku byl inny


Zmieniony przez - bochun1990 w dniu 2017-08-03 23:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bochun1990
Bilem w tym roku gepa primusa bioniche androchem clinic Genesis amp i nexium
I dla mnie nr 1 genesis a potem nexium tylko ze nexium mialem wlasnie z troche innego wypustu i kolor soku byl inny

Kolorem zupelnie sie nie sugeruj bo on nie ma znaczenia. Wiec widzisz nie ma co chwytac sie innych wynalazkow jak z Nexiuma i Genesisa byles najbardziej zadowolony. Miales Nexiuma tego w nowej szacie czy starej? Tren A z tej nowej szaty dziala wzorowo.


piotreq999
6x2ml. mam dostęp B.M. Pharmaceuticals interesuję mnie boldek i enan jak to się ma do nexium

Ja bym bral Nexiuma. Od dluzszego czasu korzystam z ich srodkow i nie ma powodow do narzekan.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium