SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mocny275
panowie jaki dobry Turanabol na chwile obecna?

na chwile obecna moge polecic z Genesisa juz wbite sprawdzone Suste, Propa, Npp i Metanabol tabsy.

Clen DB Pharma jedzony kilkakrotnie i zawsze bdb, balkana ostatnio kolega chwalil ale z tego co slyszalem to niby go nie produkuja juz od dawna wiec hgw o co tu wtf

nie dlugo start z relacja z moim kolejnym powrotem do życia i jest motywacja zeby pobic rekord przerwy od melanzu wiec troszke potestuje Wam tu środków



Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2016-03-06 19:21:10

Mocny znów "zmartwychwstał".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5294
Tren hexsa z alpha Pharma czy balkan i co ile najlepiej aplikować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10380
boldenone z britis dragon czy galaxy?

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Enan z Balkana jak sie teraz trzyma?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
alien288
Tren hexsa z alpha Pharma czy balkan i co ile najlepiej aplikować?


AP latają różne wersje , lecz jak trafisz tą "dobrą" to kolezka mega zachwalał a sporo wbił towaru

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
lodzianin1
Cyklon562
siema, jak tam clen db pharma?



kilka razy brany i dobrze działa, bo większość clenów teraz to jakies gówna z dosypką
A wlasnie wie ktos co tam sypia do clena?Bo jeden typ sadzil ze narkotyki ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6796
Ja mam clen z malaya i nie wiem o czym piszecie, u mnie wszystko idzie ladnie, tluszcz schodzi, ale nie ma tych sajdow o ktorych mowicie, w ogole zadnych nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
moze przyzwyczajony jestes do rc

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
WillBeP
lodzianin1
Cyklon562
siema, jak tam clen db pharma?



kilka razy brany i dobrze działa, bo większość clenów teraz to jakies gówna z dosypką
A wlasnie wie ktos co tam sypia do clena?Bo jeden typ sadzil ze narkotyki ;D


Niby feta podsypane ale tyle opini co ludzi...sam bralem i wiem ze tam clena samego nie ma...dosypka musi byc bo ścierwo mocne w h**

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Darkson
Ja mam clen z malaya i nie wiem o czym piszecie, u mnie wszystko idzie ladnie, tluszcz schodzi, ale nie ma tych sajdow o ktorych mowicie, w ogole zadnych nie mam.


Szkoda że nie mam tego clenu jeszcze na chacie bo byś dostał go ode mnie w prezencie to byś sam zobaczył ja go jadłem i kumpel i sam sobie tego nie wymyśliłem ale ja miałem jakaś mega stara partie :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium