SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
hru
Enantal 250 alchemia bedzie git?
Malay decanol ?
Czytalem ze w większość testow jest test ale w roznym stezeniu
W dece lubi byc test zamiast deki. Jak te dwie pozycje obecnie?



Jeśli pytasz o Alchemia-Pharma - większość soków/tabs brałem. Testy działały dobrze, nawet jak miałem TC w 3 różnych szatach widać w ekipie jakiś artysta bo tam ciągle się design zmieniał ...lab dalej na rynku dobrze się trzyma. Tak samo Malay.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
A czy to moja opinia była negatywna? Piszę że wszystko działa, bo wszystko testowałem i wszystko działało, a że ktoś da jakiś negatyw, to już nie moja wina. A Ty uważasz za fakty tylko te negatywne opinie, których jest może 1%, to jest śmieszne Tak samo Ty pisz, że w bioniche kruszą się gumki, a "150mg" mastera robi słabiej niż 100mg nexium, bo to są fakty.
I dziwnym trafem pod tymi wypowiedziami do Ciebie dostaję tyle sogów. Więc nie, nie tylko mnie od Twojego antypimpu bolą oczy, ale może po prostu tylko ja miałem jaja, żeby napisać coś moderatorowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
prz1993
I dziwnym trafem pod tymi wypowiedziami do Ciebie dostaję tyle sogów



buahahahah ...to pisz dalej na zdrowie i dostawaj sogi
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
greenman01
akurat tura androchem jedzona jest przez moją żonę i nie widzę aby jej cycki rosły :)
jordolenie takie z tą turą , że szkoda gadać substancja dostępna jak każda inna w CN - w primie jest prima ale w turze jest już meta z winem - jak ty taki znawca to zamiast do labu będziemy Tobie wszystko wysyłać do badania ... śmieszny jesteś gościu
czasy śmieciowych produktów się skończyły . teraz każdy dba o klienta ... porządne firmy dodają nawet do tabletek proszek który pochłania wilgoć ale co takie zwykłe zjadacze chleba tam wiedzą .. ważne ze cyce puchną - żenada


Tu sie zgadzam. Lab wychodzi i zamiast tury daje mete a zamiast bolda propa z exe co juz tu słyszałem no i co po kilku butlach jest gruby antypimp i koniec labu. Chłopaki kredyt wzieli na proch, oleje itp i teraz sami musza to wbic albo za pol ceny sprzedac.
Przeciez to tak nie dziala. Jest walka o klienta bo labów jest od groma. Teraz chinscy bracia maja wszystko i to nie drogo wiec po co wałowac zwlaszcza srodki ktore sa malo chodliwe i Ci co je biora, brali wiedza jakis efektów sie spodziewac. Nie chce pisac ze prima to srodek dla melomanów czy kogos w tym rodzaju ale przecietny kark spod siłki nie bedzie brał na spokojnie enana z gh i prima i cala profilaktyka aby zdrówko było w dobrej formie tylko bedzie pizgał mete, antka, ome i moze deke. Puchniecie i jeszcze raz puchniecie bo IA to dla niego symbol International Amnesty
Prawdziwa tura nie daje jakis spektakularnych efektów a Ci co oczekuje ze bada nabici jak Azja na pal grubo sie myla. Srodek pod sile bardziej z teorii a z mojej praktyki cos jak wino tylko nie daje takiej wycinki.
Druga czesto omawiana tu sprawa to boldenon którzy rzekomo zaniza estro. Mnie tam nic nie zanizal bold i Bioniche. Dostałem ostatnio 2 badania od kolesi ze rzekomo bold nie dziala bo krwinki czerwone za malo podwyzszone itd i moze bym sie zgodzil ale raz nie było badan z przed cyklu a dwa badania byly po 3 i 4 tygodniu brania eq wiec o czym my tu mówimy? Boldek rozkreca sie i wiazania dopiero lacza sie w 7-8 tygodniu czasem nawet po 2 miesiacach. To kolejny srodek z tych jak primka, tura czyli słabo wizulany efekt, maly przyrost kg ale jakosc i jeszcze raz jakosc.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-12-18 15:09:52

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-12-18 15:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
lons test enan ?obadał ktoś ?


Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2018-12-18 15:34:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
bierz śmiało , działa bdb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
SalvatoreLucania
greenman01
akurat tura androchem jedzona jest przez moją żonę i nie widzę aby jej cycki rosły :)
jordolenie takie z tą turą , że szkoda gadać substancja dostępna jak każda inna w CN - w primie jest prima ale w turze jest już meta z winem - jak ty taki znawca to zamiast do labu będziemy Tobie wszystko wysyłać do badania ... śmieszny jesteś gościu
czasy śmieciowych produktów się skończyły . teraz każdy dba o klienta ... porządne firmy dodają nawet do tabletek proszek który pochłania wilgoć ale co takie zwykłe zjadacze chleba tam wiedzą .. ważne ze cyce puchną - żenada


Tu sie zgadzam. Lab wychodzi i zamiast tury daje mete a zamiast bolda propa z exe co juz tu słyszałem no i co po kilku butlach jest gruby antypimp i koniec labu. Chłopaki kredyt wzieli na proch, oleje itp i teraz sami musza to wbic albo za pol ceny sprzedac.
Przeciez to tak nie dziala. Jest walka o klienta bo labów jest od groma. Teraz chinscy bracia maja wszystko i to nie drogo wiec po co wałowac zwlaszcza srodki ktore sa malo chodliwe i Ci co je biora, brali wiedza jakis efektów sie spodziewac. Nie chce pisac ze prima to srodek dla melomanów czy kogos w tym rodzaju ale przecietny kark spod siłki nie bedzie brał na spokojnie enana z gh i prima i cala profilaktyka aby zdrówko było w dobrej formie tylko bedzie pizgał mete, antka, ome i moze deke. Puchniecie i jeszcze raz puchniecie bo IA to dla niego symbol International Amnesty
Prawdziwa tura nie daje jakis spektakularnych efektów a Ci co oczekuje ze bada nabici jak Azja na pal grubo sie myla. Srodek pod sile bardziej z teorii a z mojej praktyki cos jak wino tylko nie daje takiej wycinki.
Druga czesto omawiana tu sprawa to boldenon którzy rzekomo zaniza estro. Mnie tam nic nie zanizal bold i Bioniche. Dostałem ostatnio 2 badania od kolesi ze rzekomo bold nie dziala bo krwinki czerwone za malo podwyzszone itd i moze bym sie zgodzil ale raz nie było badan z przed cyklu a dwa badania byly po 3 i 4 tygodniu brania eq wiec o czym my tu mówimy? Boldek rozkreca sie i wiazania dopiero lacza sie w 7-8 tygodniu czasem nawet po 2 miesiacach. To kolejny srodek z tych jak primka, tura czyli słabo wizulany efekt, maly przyrost kg ale jakosc i jeszcze raz jakosc.




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-12-18 15:09:52

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-12-18 15:12:23


zmiana wartości krwi to nie wyznacznik dobrego bolda w zadnym wypadku , ja bardzo dobrze znosze saa ( moja morfologia) mogę iśc o zakład i wbijać raz w tyg bolda spraedzonego w labie nawet 900-1 gr week i za kilka tyg zrobić badania krwi i u mnie wartości będą minimalnie zmienione , zresztą wrzucałem nie raz swoje badania i ci co pamietaja to nie ma u mnie peoblemu czy idzie mostek czy nawet 1.5-2 gr różnych saa tydzień morfo mam podobne

zbijanie e2 mamy osobny temat o tym i jak już wiele razy pisałem ziomkowi wyzerowalo się e2 od bolda bez ia ja miałem e2 w widelkach biorąc jeszcze exe dodatkowo wtedy

temat rzeka i każdy oczekuje że będzie miał identyczne efekty i odczucia jak ktoś inny ,już miliony razy słyszałem wezmę winko na koniec to się podrzeźbię

kiedyś był pomysł tutaj na robinie badań (składki ) ale temat odpuściłem , bo nawet wklejając badania z labu ze zdjęciami flakonów będą pisali że specjalnie się wzięło dobra partie do badania a reszta syfu idzie na rynek to olałem temat

lecz pisałem o podsyłaniu mi badań i sporo osób caly czas mi wysyła badania , proszac o nie wrzucanie ich na forum ( nie po to ktoś wydaje nawet kilka tysia aby się tym tutaj chwalić i jeszcze słuchac ze oszukuje ludzi % bo to w ramach reklamy

naprawdę większość labów wychodzi bardzo dobrze ( zawartość substancji czynnej/ilośc substancji czynnej)

prowadze na ta chwile ponad 12 osób prywatnie z saa , w tym 2 panie
wcześniej prowadziłem/pomagałem też sporej ilości osób stąd ,cześc dalej się tutaj udziela
środki które bili a dokładnie firmy to rozpiętość od a do z naprawdę , i co najdziwniejsze (dla większości ) to praktycznie wszystko działało bardzo dobrze,zmiany na inny środek.firme w większości był spowodowany brakiem komfortu po inj ,co oczywiście jest sprawa indywidualna bo sporo osób nie toleruje części środków np. propów jak i nośników i mieli dyskomfort po firmie x po firmie y nie .Lecz inna osoba bijac ten sam towar , nie miała żadnych problemów .
czasy się zmieniły i srodki jak primka/bold/oxa itp. są bez problemów dostępne

większość ludzi nie wie czego ma oczekiwać od konkretnego środka i jak zawsze będę powtarzał swoje podejście ze srodki oxa/primka to środki dla kobiet w więksosci nie opłacalne do stosowania u mężczyzn

śmieszy mnie ze ktoś pisze ze jadł 30 mg oxy firmy x i go robiła aż miło a wcześniej popierdzielał na trenie,czy ze bije primki 300 mg i chyba lipa bo nie widzi nic pozytywnego

30-40 mg oxy to jest dla pani 60 kg trenującej tak samo jak 300-400 mg primy

tak wiec prośba skończcie za przeproszeniem Pyerdolic ze same wały latają a weźcie się za miskę i treningi to lepiej na tym wyjdziecie

kolejna sprawa jak ktoś chce cos zrobić konkretnego ze swoja sylwetka to niech mi wytłumaczy po choooooya mu za przeproszeniem bicie primy/oxy/bolda/tury i innych cudów?

przywal test wysoko dawkowany ,deka i wszystko co potrzeba jak masz kaskę to hgh i insa i tyle

jak bym mógł cofnac czas nigdy bym nie ruszył żadnej metki/wina i innych wynalazków
metka jest dobra dla naleśników co się boja zastrzyków

tanio i mega dobrze test/deka/ia i tyle

a jak chcesz się bawić w inne srodki przelicz to 3 razy sobie w głowie jak cię stać to startuj ,jak wytrzymasz finansowo i zdrowotnie

jak bym miał wywalać kasę na 800 primki/tydzień 80-100 oxy dziennie to wbił bym za ta samą kase hgh

kończe te wywody bo kijem rzeki nie zawrócisz ,z dzisiejszego tematu PR wiem ze andro ma choyowa turke bo rozwala lipidy,nexium ma choyowa oxe bo kilogramy poszy do góry ,bioniche ma choyowe gumki które grożą zakażeniem ,pblab jest choyowo filtrowany bo jeden ma bóle po wbiciu propa tak wiec pozostaje iśc do apteki i kupić prolke i omkę , a nie sorki zapomniałem w aptekach u nas też same wałki i bijąc omkę aptekę tez jest lipa i nic nie działa

tak wiec panowie sama lipa jest wszędzie !! czas potrenować a nie tylko wbijac bo saa wam nie pomoże !
8

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Mentor KRJ
lons test enan ?obadał ktoś ?



Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2018-12-18 15:34:12


zadnego ionsa firmy które mają poniżej 6 liter w nazwie sa lipne bo właściciel już oszczędza na opłatach w drukarni i bierze tansze opakowania , z mniejszymi nadrukami to pomyśl sobie co musi być w srodku

to się zaraz dowiesz od jakiegoś kolejnego nawiedzonego i******a który trafił tutaj z jakies upośledzonego FB
czas trochę chyba przewietrzyć te realia i tym się zajmę ,osoby które tylko i wyłącznie piszą w tym temacie będą poblokowane na dział doping



wracając do pytania o IONS to firma zbiera dobre opinie jak i większość ug które są na rynku
5

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
Grintex Laboratories testował ktoś od nich enana i propa jak z działaniem?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
prz1993
A czy to moja opinia była negatywna? Piszę że wszystko działa, bo wszystko testowałem i wszystko działało, a że ktoś da jakiś negatyw, to już nie moja wina. A Ty uważasz za fakty tylko te negatywne opinie, których jest może 1%, to jest śmieszne Tak samo Ty pisz, że w bioniche kruszą się gumki, a "150mg" mastera robi słabiej niż 100mg nexium, bo to są fakty.
I dziwnym trafem pod tymi wypowiedziami do Ciebie dostaję tyle sogów. Więc nie, nie tylko mnie od Twojego antypimpu bolą oczy, ale może po prostu tylko ja miałem jaja, żeby napisać coś moderatorowi?


u mnie tak samo od kilku lat nikt na nexium się nie skarżył , wszystko zawsze działa jak trzeba od propa po oxe czy halo.
tutaj za to co jakis czas ktoś nowy wpadnie , napisze że coś nie działa i później na forum go nie widać..
nie zauważyłem żeby ktoś z użytkowników bywajacych tu na bierzaco narzekał na ten lab a już na pewno zastanawiający jest sam fakt ze pisze sie niepochlebne opinie o labie z ktorego w zyciu sie nic nie wbilo
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium