SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167283

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Amg27
Amg27
Jak winko i tura z PMP ??? szamał ktos ostatnio ?


lub jak tura i winko z Alpha Zeneca ???

Ture i metę pmp aktualnie jedzą kumple i bardzł zadowoleni, wino że słyszenia ponoć też ok. Alpha zeneca nie wiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Panowie Mam suste z Organonu Pakistan pakowana po 1ml na oryginał/fake dodałem zdj jak wyglada brał ktoś? Działa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
pawel515
panowie, spotkalem takiego goscia na silce ktory widac ze sporo juz w tym temacie siedzi i powiedzial mi ze swissa wiecej nie tknie bo zanizone stezenia. spotkal sie ktos z tym? na kogos slabiej dzialal swiss, odczul ktos zanizone stezenie? wg wiekszosci to lab z gornej polki

Pewnie goni co innego jak jest wszystko dopiete to zrobi się formę na każdym Torwarze. Dla 90% ludzi w efekcie końcowym nie będzie większej różnicy czy to swiss genamed czy cyber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Alpha zeneca u mnie na osiedlu odpalili propa, suste, trena a, boldenon. Wszystko kręci bardzo dobrze

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669208
AZ zbiera dobre opinie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Panowie winko oral db pharma trzyma poziom? czy szukać czegoś innego. Lipa bo malolaty cale zapasy pokupowali i ma tylko alchemie i db pharma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
wolfidexter
Panowie winko oral db pharma trzyma poziom? czy szukać czegoś innego. Lipa bo malolaty cale zapasy pokupowali i ma tylko alchemie i db pharma.

Wolałbym alchemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11295
co lepiej "wybrać" AndroChem ,Nexium ,Swiss Remedies (ostatnie czasy munie cały czas leciało Andro i nie narzekałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940778
michal1407
co lepiej "wybrać" AndroChem ,Nexium ,Swiss Remedies (ostatnie czasy munie cały czas leciało Andro i nie narzekałem)

Jeżeli nie narzekasz to po co zmieniać...tak czy siak wszystkie te laby które wymieniłeś są na takim samym wysokim poziomie i klepią bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 125 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14051
daniel2237
Panowie pytane o Rolon Deke od shree jechal ktos ostatnio na tym towarze ????

Podbijam pytanko z wczoraj ktos testowa ostatnio ???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium