SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
maćkowiak
Jak T-400 mix testo i prop z malay tigera czy lepiej brać suste i propa ze shree bił może ktoś z któryś tych testo ?



Zarówno Malay jak Shree będą działały dobrze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
mm1986
lodzianin1


osobiście mi lepiej cyp lezy lub tak sobie wmawiam


jasne ja to napisalem w formie zartow z ta zamula, wiadomo jak ktos jest np na gramie tescia na masie, zjada 5-6 tys kalorii to po przebudzeniu zjedzeniu sniadania znow mogl by czlowiek isc spac, ale tu wlasnie muli np estro i inne hormony itp ale jednak wole taka zamule niz off


Oczywiście różnica enan/cypio jest nie wielka ale często wystarczy 1 atom i środek ma zupełnie inne działanie, przykładów takich jest mnóstwo...dużo osob pisze o tym ze na cypio lepiej sie czuja, ja sam zawsze dawałem enana i jak miałem dobra apteke enana to naprawdę czuć zamulenie, na cypio na takiej samej dawce to nie występuje, tak samo z libido...ale to własne odczucia...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
Co do dyskusji na temat badan Yoyo pare stron wcześniej, dobrze rozumiem, że chłopak wbił 4 ml enana w ciagu dwóch tygodni i test 2x norma mówicie lipa ? to tylko 400mg/8 dni poza tym wynik badania enana po 2 tyg to dla mnie niezbyt wiarygodny wynik. Z początku myślałem, że leci 4ml co 4 dni, bo tak napisał ;)
yoyo20
Wyniki po enan androchem 4 strzaly bite co 4 dzien. 13.62 norma 1,75-7,81. To jest nowy wypust w kartonikach z hologramem. Lipa po calosci czy cos jeszcze dzwignie?


ale skoro 400mg/8dni to wynik po 2 tygodniach bicia nie jest jakiś tragiczny.

krzykacz
maćkowiak
Jak T-400 mix testo i prop z malay tigera czy lepiej brać suste i propa ze shree bił może ktoś z któryś tych testo ?



Zarówno Malay jak Shree będą działały dobrze.


T400 u mnie super śmigał, co do propa malaya miałem mieszane odczucia. Prop shree ok.



Zmieniony przez - Egze w dniu 2016-03-02 20:16:32

Zmieniony przez - Egze w dniu 2016-03-02 20:19:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24404 Napisanych postów 68088 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537805
Wynik lipa, cypka zbadalem po 14dniach (4 szoty-500mg week) i zamknieta skala laba >3500 przy widelkach 280-1000.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Z tymi wynikami sam juz nie wiem o co chodzi do konca, ostatnio e-lite ten temat tutaj poruszal? Moze ktos jeszcze sie wypowie, bo ja sam pamietam ze z mkolega zamowilem w ten sam czas to samo ta sama dawka ja wynik jakos 5000 on wynik 2900 a tutaj bylo wykluczone ze to inna partia czy cos, to samo bylo nawet z gh, z tej samej paczki apteczniak ta sama dawka, ja iny wynik on tez, troche kiedys czytalem na ten temat ze na to ma duzo czynnikow wplyw ogolem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
może niech napisze jakiego testa badał ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24404 Napisanych postów 68088 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537805
Zapewne czynnikow wiele ma wplyw. Kazdy organizm rozny ale cos nie halo skoro wynik zaledwie x2 przy takiej dawce. Moze byc tez blad laba lub niski zakres gornej granicy? Mimo wszystko wynik poza skale jest na +. Pociagnalbym kolejne 2tyg i zbadal ponownie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
ja za tydzień zbadam t400 1.2 week bite

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
grama Cypka za tydzien tez planuje przebadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 195
To pójde chyba w cypka zamiast w enana. Dzięki za odpowiedzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium