SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
opalinho
ions, alpha zeneca, vertex jesli chodzi o teście, nandrolony, antka/mietka i bolda godne polecenia? Który najlepszy czy kierować się ceną?



Cena bym się kierowal
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2081
Panowie jak z dzialaniem ,ewentualnie stezeniem w T400 malay tiger ? Aktualnie lece na testosteron blend platinium, dzialanie jak najbardziej ok ,ale chwilowo brak dostepu, i musze zmienic. Moge jeszcze ogarnac suste 250 ze swissa ale cena identyczna jak za malaya ,takze jesli malay w miare by trzymal stezenie to ekonomiczniej by wyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
PBlab trzyma poziom czy w związku z podwyższonym, letnim popytem, lepiej patrzeć gdzie indziej?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
aston86
Panowie jak z dzialaniem ,ewentualnie stezeniem w T400 malay tiger ? Aktualnie lece na testosteron blend platinium, dzialanie jak najbardziej ok ,ale chwilowo brak dostepu, i musze zmienic. Moge jeszcze ogarnac suste 250 ze swissa ale cena identyczna jak za malaya ,takze jesli malay w miare by trzymal stezenie to ekonomiczniej by wyszlo.


Znajomy to bije i mówi że działa ale cytuje "działać działa ale na pewno tam nie ma takiego stężenia" malay to dobra firma która jest długo na rynku, inwestuj i bij, po miesiącu skocz na badania i sam zobaczysz czy śmiga. Ja osobiście bym wolał sam mixowac, np susta i do niej enana, jeszcze jak byś dorzucił deke, to zrobiło by to wtedy wiele lepsza robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Mellopl
PBlab trzyma poziom czy w związku z podwyższonym, letnim popytem, lepiej patrzeć gdzie indziej?


Nie słyszałem szczerze złej opinii na temat tej firmy i każdy z tego forum napisze to samo.


Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2018-05-28 08:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Mellopl
PBlab trzyma poziom czy w związku z podwyższonym, letnim popytem, lepiej patrzeć gdzie indziej?

Trzyma poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Mellopl
PBlab trzyma poziom czy w związku z podwyższonym, letnim popytem, lepiej patrzeć gdzie indziej?


Śmiało można inwestować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
goblin203
Jak enan galilenka dużo fakow?

Bardzo dobry testosteron, brałem przez trzy miesiące i działał bez zastrzeżeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
morose
goblin203
Jak enan galilenka dużo fakow?

Bardzo dobry testosteron, brałem przez trzy miesiące i działał bez zastrzeżeń.

Oczywiście jeżeli chodzi o enana galenika a nie galilenka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tad600
pawel82
kiniu22
Witam Panowie jaką oxe polecenie? Do wyboru malay, pmp, androchem? Chyba że ktoś z was ma coś sprawdzonego

Androchem sprawdzona oxa możesz śmiało brać


Androchem , Nexium bralem i oki , ale ostatnio podjadam malo znany lab Grintex Laboratories i jestem w szoku , tak na mnie ostatnio dzialala stara alpha , sila mega , zero spinania i apetyt zmniejszony , bez promo towaru ale jestem pozytywnie zaskoczony
Chwale tez shree , balkana org

Grintex malo popularny lab ale z tego co czytam chwalony w rejonach ktorych jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium