SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7178
krzykacz
jabol_ek
Witam panowie w co warto celowac :
Nexium, Primus Ray czy BM Farmaceutical ?? Chodzi o tren ewentualnie mix np.z Nexium - One Rip. Pozdrawiam



Primus i BM.

Z Primusa trenowa rodzinka większa, z BM tylko hexa - aktualnie lecę z propem. Tren malina.


Ile mg lecisz w tygodniu,jesli moge wiedziec ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Ktoś próbował Antka z Cybera, to ze soki dobre to wiem - pytam o orale ?? Bo nie wiem czy balkan albo vermodje nie było by lepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
jabol_ek
krzykacz
jabol_ek
Witam panowie w co warto celowac :
Nexium, Primus Ray czy BM Farmaceutical ?? Chodzi o tren ewentualnie mix np.z Nexium - One Rip. Pozdrawiam



Primus i BM.

Z Primusa trenowa rodzinka większa, z BM tylko hexa - aktualnie lecę z propem. Tren malina.


Ile mg lecisz w tygodniu,jesli moge wiedziec ??



Inj pon/śr/pt - 1amp tren hexa BM + 1amp prop Huangshi (150mg+200mg 3x week). Kozackie combo
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Jaki cypio polecacie z tych trzech. Alchemia, ep euro pharmacies czy titan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Titan i Alchemia.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jabol_ek
Witam panowie w co warto celowac :
Nexium, Primus Ray czy BM Farmaceutical ?? Chodzi o tren ewentualnie mix np.z Nexium - One Rip. Pozdrawiam


Nexium tren a jak i One Rip trzyma fason.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 388
Aksel1992:
Ja od siebie polece euro pharmacies,obecnie kończę propa i będę wchodził na enana z tej firmy ale z propa mega zadowolony jestem. Enana i cypio bija ziomki i tez wszystko dziala jak należy. Titana nie testowałem to sie nie wypowiadam,alchemia tez super tylko nierówno ponalewane flakony i gumka się strasznie kruszy,ale działa elegancko. Ja bilem propa,koledzy enana i cypio. Mowie tutaj o alchemia Pharma pro
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
aksel1992
Jaki cypio polecacie z tych trzech. Alchemia, ep euro pharmacies czy titan?



Z tych co wymieniłeś tylko alchemia.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Pany, mam pytanie odnośnie enana genamedu. Po każdym strzale silny ból mięśnia, ból głowy, lekka gorączka, typowe objawy grypopodobne. Nie wiem czy tam za dużo alko, czy zanieczyszczony. Dodam że brałem kumplowi tren od tej samej osoby, też z genamedu, wziąłem od niego 1mm, wbiłem i dosłownie nic.
Bije lub bił niedawno ktoś tego enana? Mam jeszcze drugi flakon i tak się zastanawiam czy go otworzyć i spróbować, czy definitywnie zmienić lab.
Ostatni ból po szocie miałem 2 lata temu w maju, i był to bolesny propek. Jestem mega zdziwiony tym, co się dzieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
Książę-Jaśniepan
Pany, mam pytanie odnośnie enana genamedu. Po każdym strzale silny ból mięśnia, ból głowy, lekka gorączka, typowe objawy grypopodobne. Nie wiem czy tam za dużo alko, czy zanieczyszczony. Dodam że brałem kumplowi tren od tej samej osoby, też z genamedu, wziąłem od niego 1mm, wbiłem i dosłownie nic.
Bije lub bił niedawno ktoś tego enana? Mam jeszcze drugi flakon i tak się zastanawiam czy go otworzyć i spróbować, czy definitywnie zmienić lab.
Ostatni ból po szocie miałem 2 lata temu w maju, i był to bolesny propek. Jestem mega zdziwiony tym, co się dzieje...


biłem tego enana i bylem zadowolony zero jakiego kolwiek bolu
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium