SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ivon86
WITAM! Z jakiej firmy polecacie Halotetsin? Pozdrawiam!


Od siebie Ci moge polecic Andro i Squibb, oba jalde oba dzialanie ksiazkowe, cena wiadomo ale taki urok srodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388760
ja nigdzie nie napisalem ze orale biosiry to waly, bo sam bralem wino, metke i wszystko smigalo, chodzilo mi ogolem o oxe jako srodek, myslisz ze chinol co wysle i w jakiej cenie to zawsze jest dobre? to cofnij sie nascie stron i poczytaj o boldzie, jak wyglada surowiec a co ci chinol sle
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 721 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52916
Żubroń
Cena prochu u Chinola -> oxa = 2 x meta



i wlasnie tak mi tez wychodizlia ta oxa pozdro przy 3 paczkach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 721 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52916
Żubroń
Cena prochu u Chinola -> oxa = 2 x meta

tez wychodizlia ta oxa pozdro przy 3 paczkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
lordknaga
ja nigdzie nie napisalem ze orale biosiry to waly, bo sam bralem wino, metke i wszystko smigalo, chodzilo mi ogolem o oxe jako srodek, myslisz ze chinol co wysle i w jakiej cenie to zawsze jest dobre? to cofnij sie nascie stron i poczytaj o boldzie, jak wyglada surowiec a co ci chinol sle

No oczywiście, że na to nie mamy wpływu. Ale idąc tym tokiem myślenia, dojdziemy do wniosku, że wszytko co wyśle Chińczyk może być goovnem i tym sposobem - sfrustrowani - pozostaniemy przy suplementacji BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 721 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52916
Żubroń
lordknaga
ja nigdzie nie napisalem ze orale biosiry to waly, bo sam bralem wino, metke i wszystko smigalo, chodzilo mi ogolem o oxe jako srodek, myslisz ze chinol co wysle i w jakiej cenie to zawsze jest dobre? to cofnij sie nascie stron i poczytaj o boldzie, jak wyglada surowiec a co ci chinol sle

No oczywiście, że na to nie mamy wpływu. Ale idąc tym tokiem myślenia, dojdziemy do wniosku, że wszytko co wyśle Chińczyk może być goovnem i tym sposobem - sfrustrowani - pozostaniemy przy suplementacji BCAA


dokladnie kiedys walga nawet w swoim filmie mowil ze bral nexium byla jakas wpadka ze byla straszna padaka czy wgl sam olej kujawski i juz by nigdy nexium nie wzial tak mowil a jak widac duzo ludzi kupuje tutaj te nexium iniekcyjne jak i orale
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388760
zubron - zgadzam sie, tylko oxa to nie jest srodek jakos mega potrzebny, cena jest spora, i jest duzo niewiadomych, wiec po co sie w ogole za to lapac?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
I z tym też się zgodzę. Ale skoro już ktoś MUSI, bo CHCE...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
zubron - zgadzam sie, tylko oxa to nie jest srodek jakos mega potrzebny, cena jest spora, i jest duzo niewiadomych, wiec po co sie w ogole za to lapac?


To tak samo można powiedzieć o wszystkim to że wino jest tanie to skąd wiesz że chinol wysłał wino a nie kreatyne z metyltestem? :) błędne koło panowie a może porostu ktoś na siłowni się nie umyl, nie wytarl ławki i ciach syfy się sypia a oxa o książkowej czystości i stężeniu zebrała uji :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388760
nie bylo tematu
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato