SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166746

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
apteka nr.1
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nwoj
Witam, panowie na pierwszą przygodę z trenem co polecacie? Do wyboru Cyber, Shree, AndroChem, Dose Generics jest jeszcze Titan ale raczej odpuścimy

ace to cyber andro moi faworyci, choć shree nie biłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1348
Panowie w co celować jeśli chodzi o trena boldka testa: Alchemia Pharma,Balkan , Euro-Pharmacies,Vermodje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Magik 22
Panowie w co celować jeśli chodzi o trena boldka testa: Alchemia Pharma,Balkan , Euro-Pharmacies,Vermodje ?


Balkan ma bolda?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1348
Nie ma ale nie chcialo mi sie odzielnie pisać sorry;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
vermodje amp bierz dobry bold, 10ml flakony vermodje unikaj nie ma to nic wspolnego z oryginałem vermo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9925
Jak tren ace z nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Zdzichu24
Szamał ktoś alpha enan wersja TB1402. Prdukcja 08/2014 ??


Ja miałem TB1403 ale też produkcja 08/2014. Powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś więcej. Tzn to był mój pierwszy raz z testosteronem a i dawka była niska bo 250mg/tydzień. Działać to chyba działało, bo libido strasznie się zwiększyło a więc typowe działanie testosteronu, który na pewno tam siedzi. Zdziwił mnie totalny brak retencji i do tego widoczne zmniejszenie BF. Co do działania anabolicznego, to gdyby nie winko obniżające stężenie globulin to byłoby niezauważalne. Wniosek taki, że w moim przypadku muszę bić 250mg e5d. Tym razem nie będzie to Alpha a Shree.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
Stolczuk
t-400 androchem ktos walil?

U mnie leżą 4 butle i czekaja na odpalenie ale dopiero w styczniu więc po 5 strzalach zrobię badania i wrzucę bo ciezko znaleźć jakoś opinie na temat t~400

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
No faktycznie 1ml na tydzień nie dużo ale na pierwszy raz bdb dawka. No dzięki Za odp :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium