SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166179

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 999
A jakie opinie o winie dragon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
hero69
lodzianin1
hero69
Nelsonek1987
na pierwsze nie wiem ale na t3 to na pewno novo bo tego nie wałuja i masz apteke,a tiro jednak sporo wałkow lata. pozdro


Ja bym dyskutował, są minusy związane z zawartością T4 w novo, sam lecę z Uni i jest git, akurat z T3 nie ma problemu bo można łatwo i w miarę szybko zbadać


rozwiń jakie to problemy


Sam mam novo w szafie ale zrezygnowałem, czytałem że ludzie bardzo różnie konwertują T4 do T3, a teoretyczne przyjecie że T4 konwertuje do T3 w proporcja 1 do 0,25 można sobie potłuc o kant tyłka, i że jeszcze to się potrafi podczas cyklu zmieniać, spotkałem się też z opiniami ludzie niezadowolonych z novo ,a zadowolonych z T3, są też ludzie którym podchodzą cykle na novo, ja pisze tylko to z czym się spotkałem, jak jestem w błędzie to mnie z niego wyprowadźcie



Zmieniony przez - hero69 w dniu 2017-06-04 16:35:30


ja tam wcale nie wliczam t4 tak jak większosć , chłopak wrzucał badania na samym t4 i lipa z tym konwertowaniem do t3 pomimo odp ilości ww
kolejna sprawa można zrobić badania aby sprawdzić jaka dawka nam lezy
i jedna z ciekawostek jaką też gdzieś wyczytałem że combo t3 i t4 nie rozleniwia tak mocno tarczycy jak samo t3
kolejna sprawa t3 teraz lata masa wałów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Waly t3 są od dawana, ale jest też bardzo dużo dobrej unipharmy i tiromelu, kwestia źródła (uniwersalna zasada).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Enan Bayer vs Galenika?
1

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
chrisshyn
Enan Bayer vs Galenika?


jak ori to obie pozycje klasa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
dzieki, a bolda z czego bys polecil Genesis vs PRL? Proviron malay vs bm vs bioniche?

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
lestat1986
Waly t3 są od dawana, ale jest też bardzo dużo dobrej unipharmy i tiromelu, kwestia źródła (uniwersalna zasada).
tiro się

wiadoma sprawa lecz majac pewniaka apteke lepiej apteke , ostatnio na tiro się naciąłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
chrisshyn
dzieki, a bolda z czego bys polecil Genesis vs PRL? Proviron malay vs bm vs bioniche?


genesis u mnie zbiera dobre opinie ,prl równiez ale zniknał z rynku
nie wiem jak provi z malaya i bm ale bioniche u mnie ktoś tam podjadał i chwalił

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
dzieki lodzianin :)

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lodzianin1
hero69
lodzianin1
hero69
Nelsonek1987
na pierwsze nie wiem ale na t3 to na pewno novo bo tego nie wałuja i masz apteke,a tiro jednak sporo wałkow lata. pozdro


Ja bym dyskutował, są minusy związane z zawartością T4 w novo, sam lecę z Uni i jest git, akurat z T3 nie ma problemu bo można łatwo i w miarę szybko zbadać


rozwiń jakie to problemy


Sam mam novo w szafie ale zrezygnowałem, czytałem że ludzie bardzo różnie konwertują T4 do T3, a teoretyczne przyjecie że T4 konwertuje do T3 w proporcja 1 do 0,25 można sobie potłuc o kant tyłka, i że jeszcze to się potrafi podczas cyklu zmieniać, spotkałem się też z opiniami ludzie niezadowolonych z novo ,a zadowolonych z T3, są też ludzie którym podchodzą cykle na novo, ja pisze tylko to z czym się spotkałem, jak jestem w błędzie to mnie z niego wyprowadźcie




Zmieniony przez - hero69 w dniu 2017-06-04 16:35:30


ja tam wcale nie wliczam t4 tak jak większosć , chłopak wrzucał badania na samym t4 i lipa z tym konwertowaniem do t3 pomimo odp ilości ww
kolejna sprawa można zrobić badania aby sprawdzić jaka dawka nam lezy
i jedna z ciekawostek jaką też gdzieś wyczytałem że combo t3 i t4 nie rozleniwia tak mocno tarczycy jak samo t3
kolejna sprawa t3 teraz lata masa wałów



Niestety T4 blokuje tarczycę mocniej od T3 z tego co miczel tłumaczył poza tym robię tak jak Ty nie wliczając T4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium