SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
janek.janek
Vertex Pharmaceuticals z tego co wiem ma dobry towar


dugii2
Bije propa nexium Żadki jak woda przezroczysty jest dobry przednim leciał prop genamed różnica żadna gen gesty bardziej obydwa bezbolesne


Zgadza się Genamed gęsty i bezbolesny ale nie spotkałem się jeszczez z bolesnym towarem Genameda a wchodzi czasem po 4-5ml na inj, zawsze gładko i bez komplikacji. Fajnie że znów powróciła meta inj lux towar, brakowało taniej mety inj na rynku.
. Zgadza się często też daje coś z gena nigdy nic nie bolalo. Z nexem było różnie meta inj gen bilem jak tylko znów się pojawiła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pany, deca nexium/Genamed
Bold nexium/Genesis Amp kody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
arci25
Pany, deca nexium/Genamed
Bold nexium/Genesis Amp kody?


Co wybierzesz będzie Ok
Osobiście wybrałbym Genesis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
SalvatoreLucania
BigMen
pakero1240
jaki teraz prop i master krótki ?


Ostatnio lecialem propa, mastera i npp. Lecialo bioniche, BM i PRL nie pamietam jaka kolejnosc juz bo przeplatalem po 1-2 opakowania na zmiane. Celuj w cos z tych brandow a na pewno sie nie zawiedziesz.


Tez BM lecialem i wszystko było bez zadnych zastrzezen. Estro nie szło w góre jak zawsze gdy kiedys kiedy lecialem propa z niby masterem który w rzeczywistosci był propem

Czyli w Masterze bm byl prop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Endrjuu89
Panowie ile brac ari do 2500 hcg? pół czy 1/4 starczy? aktualnie leci enan 250mg e4d



Daj minimalną ale już skuteczną ilość, 1/4 2-3x week.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Panowie pytanie mam, prop z platinium labs ok? Takie 20dni na propku platinium planuje zrobić na kicka a po 20dniach zestaw susta+prop+meta z Malay Tiger, ale chodzi mi o opinie propa z platinium bo mnie ciekawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lecę tego propka od dłuższego czasu, jest mocny
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
No słyszałem, te dodatkowe kilka mg ponoć robi robotę, to git, spróbuje zatem Platinium. Pozdrawiam! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przechodziałem na propa Platinium z Prims Ray, potrzebowałem trochę więcej propa niż 100mg/vial i 125mg/vial zrobiło różnice.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
dugii2
janek.janek
Vertex Pharmaceuticals z tego co wiem ma dobry towar


dugii2
Bije propa nexium Żadki jak woda przezroczysty jest dobry przednim leciał prop genamed różnica żadna gen gesty bardziej obydwa bezbolesne


Zgadza się Genamed gęsty i bezbolesny ale nie spotkałem się jeszczez z bolesnym towarem Genameda a wchodzi czasem po 4-5ml na inj, zawsze gładko i bez komplikacji. Fajnie że znów powróciła meta inj lux towar, brakowało taniej mety inj na rynku.
. Zgadza się często też daje coś z gena nigdy nic nie bolalo. Z nexem było różnie meta inj gen bilem jak tylko znów się pojawiła :)


Nexium na innym rzadkim oleju więc nie każdy chyba ten olej toleruje. Pamiętam kiedyś prop Phoenixa był na rzadkim oleju to nogi urywał. Tą metę inj Genameda biłem kiedyś pare lat temu jak mieli w ofercie, póżniej długi czas jej nie było, teraz znów się pojawiła i grzechem było nie wkomponować gdzieś do cyklu. Działa tak samo dobrze jak kiedyś a największa zaleta jest cena, bo towar tani i jakośćiowo bardzo dobry.
4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium