SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10380
jakies opinie o UBER PHARMA

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gutenberg
magikcjanin
jesli kogos to interesuje to chwile temu sprawdzilem z ciekawosci labmaxem nowego swissa, dokladnie deke. wynik wyszedl idealny, tak wiec jak cos mozna brac smialo. wiadomo, ze info o stezeniu nie, no ale chociaz nandro w srodku.


sprawdz primke


Podobno w swissie nie ma ani grama primy :) tak slyszalem ale warto sprawdzic zeby potwierdzic zdemetowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skinol1977
jakies opinie o UBER PHARMA


ze slyszenia podobno kreca soczki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
jest na rynku jakaś pewna oxa inj na obeccną chwilę?
na Apex chłopaki narzekają

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
żeleś
jest na rynku jakaś pewna oxa inj na obeccną chwilę?
na Apex chłopaki narzekają


nie wiem czy advanced nie miał w ofercie w 20 ml flakonach ,ich środki chwalone ja biłem tylko testa od nich i chyba dekę
wiem że mieli lub mieli mieć tez oxę inj ale czy wyszła w końcu to ci nie napisze
o innych firmach nie słyszałem o inj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
W ofercie byla ale jak pytalem na poczatku to nie byla dostepna jeszcze .Moze A.A juz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Obilo mi sie o uszy ze ze Sqib'a moze byc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Advenced cypio ok testowane na sobie,do sqib nie mam dostępu

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Panowie jak Androchem ? ceny dosyć kuszące , orale też ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Metka inj dose warto? Mam w dobrej cenie.

Powrót do formy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium