SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 96 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1010
kulmasBAN
Jaki numer seri propa dose tak slabo wyszedl?

tak jak pisałem - piątka z tyłu, ważność na połowę 2019, unikać, haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61959
Zmieniaj na nexium.
3 wyniki na tym propie widzialem miedzy 4-5k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 96 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1010
kulmasBAN
Zmieniaj na nexium.
3 wyniki na tym propie widzialem miedzy 4-5k


właśnie czekam, no ale trzeba dokończyć te buteleczki, szkoda marnować jednak kasę, a tren i master działają, bo widać po libido, ale w sumie dziwna sprawa, może oni coś spieprzyli w badaniach, bo krew szła do innego miasta i stała prawie 6 dni bez obróbki, sam nie wiem, może wartoby powtórzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
jakie teraz wino , clenbuterol i t3 najpewniejsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5294
Panowie jak trenbolon genesis acet warto??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wino vermo, ap, nexium.. clen byl ok z vermo.. co do t3 novo i nie patrzylbym na nic innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
MalyMati
jakie teraz wino , clenbuterol i t3 najpewniejsze ?


Podaj laby do jakich masz dostęp.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Acetat trenbolonu genesis klasa srodek.mowa p tej wersji z kodem bo chcialem domowic to dil chcial mi jakiegos innego genesisa w ampach wcisnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
alien288
Panowie jak trenbolon genesis acet warto??



liderio1
co sadzicie o trenie a z genesis amp.? jestem na medicare ,tak sobie chce przejsc na tego genesisa właśnie




pewna pozycja.


Czy ktos jadl moze oxe genesisa w blistrach ?Potrzebuje dla kobiety i potrzebna rzetelna opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
antek vermo? Czy genesis?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium