SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No więc pytaj w swoim otoczeniu o takie sprawy, nie w internecie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Witam jak oxandrolon z andro?stosowal ktos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
polish hammer
Witam jak oxandrolon z andro?stosowal ktos


oxa z andro zbiera dobre opinie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
mm1986
ziki2000
czarnyczarny
mm1986
ja to bym wolal nandro base zamiast mety inj zarzucic
aprpop andro, lece propa i tren ace i wszysto smiga elegancko






Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-10-08 08:44:52



mm1986 czemu nandro base byś wolał od mety inj? siła też po tym nandro base pujdzie? brałes może to nandro base? pytam bo chce własnie metke inj andro wziąsc a może nandro bym wrzucił bo jednak mam problem z 17


Ja polecę trestolone inj z metka inj a pozniej na podtrzymanie nadro base ed przez miesiąc :D i może dodam jeszcze testo base do nandro ale to jeszcze zobacze


Zrobil bym dokladnie na odwrot, podtrzymac efekt mentu to nie wiem co bys musial zapyerdolic, to srodek naprawde potega. 50-100mg ed i zobaczysz co ro znaczy rosnac :) uprzedzam, cos na estro ed daj wtedy, bo bedziesz w stanie zwiekszyc wage nawet o 10kg w miesiac lekko.


Czyli dać ment z nandro base a pozniej metke inj czy ment solo a pozniej metke i nandro base ? :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68091 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537813
krzykacz
No więc pytaj w swoim otoczeniu o takie sprawy, nie w internecie.


Po to hvj ten temat?
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
MARCIN n2o
ziki jestem ciekaw czy ogarniesz ciśnienie na nandro i teso base. Sam rozmyślam nad podbiciem nandro basa :)


Też jestem ciekaw a więc jak pisałem dodanie testo base to tylko plany, może w dzień treningowy tylko...zobaczę :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ziki2000
mm1986
ziki2000
czarnyczarny
mm1986
ja to bym wolal nandro base zamiast mety inj zarzucic
aprpop andro, lece propa i tren ace i wszysto smiga elegancko







Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-10-08 08:44:52



mm1986 czemu nandro base byś wolał od mety inj? siła też po tym nandro base pujdzie? brałes może to nandro base? pytam bo chce własnie metke inj andro wziąsc a może nandro bym wrzucił bo jednak mam problem z 17


Ja polecę trestolone inj z metka inj a pozniej na podtrzymanie nadro base ed przez miesiąc :D i może dodam jeszcze testo base do nandro ale to jeszcze zobacze


Zrobil bym dokladnie na odwrot, podtrzymac efekt mentu to nie wiem co bys musial zapyerdolic, to srodek naprawde potega. 50-100mg ed i zobaczysz co ro znaczy rosnac :) uprzedzam, cos na estro ed daj wtedy, bo bedziesz w stanie zwiekszyc wage nawet o 10kg w miesiac lekko.


Czyli dać ment z nandro base a pozniej metke inj czy ment solo a pozniej metke i nandro base ? :)


cokolwiek, dopiero potem ment, bo przebic ment to nandrolonem base czy meta inj nie przebijesz, to jakbys chcial sie uchlac woda z kranu po flaszcze wodki, niemozliwe, zobacz jakie to anabolic ratio ma w porownaniu z meta czy nandrolonem, wtedy cie nan base i meta rozczaruje bo tego nie poczujesz i beda tylko spadki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2986
jak z Genesisem na dzien dzisiejszy? 3 lata temu bilem deke w sloikach 10ml z hologramem z Genesisa. praktycznie solo bo prolo mialem wyj**ke jak sie pozniej okazalo. nic nie poczulem. masa w miejscu. sila tez. a dick w porzadku ale stawy jakby naoliwilo. teraz widze ze wszystko jest w ampulkach i zbiera pochlebne opinie, dac druga szanse? a jak jest z RAZAKIEM? bo tez teraz jest wszystko w "jedynkach"

badz naturalny, sok naturalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Genesis flaszki po 10ml a obecny genesis w ampach to zupełnie inne "piwnice" robią....ta w rakietkach chwalona sam biore i jest ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Genesis amp dobrze kręci. Skończyłem propa i wbijam na Ace bo ponoć kosiarka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium