SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166286

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
jak orale inj z Prl i B.M.?

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
jak orale i inj z Prl i B.M.Pharm

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
z prl wbijałem ze 3 pozycje i wszystko było ok , BM z opinii ( sam nie biłem) też chwalony u mnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
a co wbijałeś z Prl? bo zastanawiam się na testami(prop,enan,mix)deka,bold,tren(enen,hex)
1

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Odnosnie masteronu z BM bo ponad tydzien temu skończyłem trena ace od Bioniche z powodów braku snu i ogolnego bólu nerek mimo profilaktyki. Co do nerek to szlo wytrzymac ale nie chce sie faszerowac psychotropami zeby tylko 2 tyg dluzej poleciec sobie tren.... Wszedl wiec masteron w dawce 50mg ed bo mastera zawsze wale ed i po ponad tygodniu juz pojawily sie bole w kroczu zwlaszcza rano a przy sikaniu musze czekac kilka sekund az mocz poleci. Orgazm i wytrysk - dajcie Panowie spokoj. Boli strasznie wiec nie dla mnie dalej pochodne dht mimo profilaktyki.
Tak wiec mam dylemat co dalej do propa.
Wybór padł na na npp BM bo łokcie cos juz dokuczaja. Dam znac.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-11 20:55:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Takashi21
a co wbijałeś z Prl? bo zastanawiam się na testami(prop,enan,mix)deka,bold,tren(enen,hex)


biłem mixa , clen i chyba npp ale nie pamiętam szczerze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
SalvatoreLucania
Odnosnie masteronu z BM bo ponad tydzien temu skończyłem trena ace od Bioniche z powodów braku snu i ogolnego bólu nerek mimo profilaktyki. Co do nerek to szlo wytrzymac ale nie chce sie faszerowac psychotropami zeby tylko 2 tyg dluzej poleciec sobie tren.... Wszedl wiec masteron w dawce 50mg ed bo mastera zawsze wale ed i po ponad tygodniu juz pojawily sie bole w kroczu zwlaszcza rano a przy sikaniu musze czekac kilka sekund az mocz poleci. Orgazm i wytrysk - dajcie Panowie spokoj. Boli strasznie wiec nie dla mnie dalej pochodne dht mimo profilaktyki.
Tak wiec mam dylemat co dalej do propa.
Wybór padł na na npp BM bo łokcie cos juz dokuczaja. Dam znac.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-11 20:55:14


ja na npp nie odczuwam poprawy bo mam problem z barkami , tylko na długim nandro
przerabiałem kilka razy , npp fajny środek lecz ja musze się posiłkować 200 dd
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 986
Witam prop royal pharma ze zdrapka dziala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
milioner12345
Witam prop royal pharma ze zdrapka dziala ?


testy royala u mnie bija małolaci bo to tani lab i działają , nawet orale już w blistrach ponoc latają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
lodzianin1
SalvatoreLucania
Odnosnie masteronu z BM bo ponad tydzien temu skończyłem trena ace od Bioniche z powodów braku snu i ogolnego bólu nerek mimo profilaktyki. Co do nerek to szlo wytrzymac ale nie chce sie faszerowac psychotropami zeby tylko 2 tyg dluzej poleciec sobie tren.... Wszedl wiec masteron w dawce 50mg ed bo mastera zawsze wale ed i po ponad tygodniu juz pojawily sie bole w kroczu zwlaszcza rano a przy sikaniu musze czekac kilka sekund az mocz poleci. Orgazm i wytrysk - dajcie Panowie spokoj. Boli strasznie wiec nie dla mnie dalej pochodne dht mimo profilaktyki.
Tak wiec mam dylemat co dalej do propa.
Wybór padł na na npp BM bo łokcie cos juz dokuczaja. Dam znac.





Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-11 20:55:14


ja na npp nie odczuwam poprawy bo mam problem z barkami , tylko na długim nandro
przerabiałem kilka razy , npp fajny środek lecz ja musze się posiłkować 200 dd


Non stop lecisz dd w takiej dawce?
U mnie npp daje niesamowitego kopa i dlatego je odpalam i obadamy te stawy po ilu tygodniach odczuje róznice.

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-11 21:26:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium