SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
ziki2000
Michael87
krzykacz
Nie łączyłem oxa+tura w jednym ciągu, u mnie leciał 10tyg tego + 10tyg tego czyli 20tyg łacznie. Tura+wink owszem fajne combo nawet zaj**iste. Ale poleć może solo bo masz niezły mix tren + prop + tura, dalej zmień oral na oxa i rakieta ...choć Ci powiem, ze jedno z moich ulubionych kombinacji to tren + prop + anapolon + coś mocniejszego https://www.sfd.pl/Biosira_Ltd_Indie_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t908549-s132.html
re z winem

LUBIE COMBA!!! :D
no nie wiem czy bym polaczyl ture z winem, bo chyba moja watroba zawisla by na szelkach
zrobie tak jak mowisz, doloze turke poczatkowo 40mg biosiry a pozniej 60mg cybera i sie zobaczy
no a pewnie po poleci oxa "first time"
z oxy w co celowac? tylko bez cen z kosmosu jak cyber czy ap


Nie przesadzaj...ja teaz łączylem antka z trenem a pozniej sdrola z trenem :)




Taaaa antek + acet + prop jedno z moich ulubionych combo
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
hubertus1987
a jeszcze malay tiger do dwóch powyższych?



Tiger to pewny brand
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
hubertus1987
Witam jak z jakością cypio royal-pharma, central- pharmaceuticals, co będzie lepsze?


najpierw cp , z royala testy działają bardzo dobrze deka również

Łodzianin a jak bold z tej firmy royal i treny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
SalvatoreLucania
wolfidexter
Panowie jakaś pewna efedryna? Czy odpuścić i kupić tussipect?


Tussi przeciez daje rade. Ja wale rano o 7 i nakrecony chodze do 11. Szkoda tylko ze tak zabija apetyt no ale to efka
przeciez jednak ja lubie jesc


Właśnie redukuje ponad miesiąc i apetyt mam jak kon,dlatego lubię efke wrzucić bo nie mam takiego ssania,na czczo biore i wtedy robię cardio,no nic mam jedna aptekę w której kupilem w tamtym roku chyba z 300tabs mam nadzieję ze obsluga sie nie zmienila xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13373
Koledzy testosteron enan z Nexium czy dalej jest polecany? słyszałem o zaniżanych stężeniach, że to już nie to samo co kiedyś, bije to ktoś jeszcze i ma dobre rezultaty na tych nowszych wypustach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 553
Zdecydowałem się na enana 250 bm pharmaceuticals i meta malay tiger będzie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364451 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Tomi240
Koledzy testosteron enan z Nexium czy dalej jest polecany? słyszałem o zaniżanych stężeniach, że to już nie to samo co kiedyś, bije to ktoś jeszcze i ma dobre rezultaty na tych nowszych wypustach?


raczej lab dość mocno polecany

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364451 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
goral8930
lodzianin1
hubertus1987
Witam jak z jakością cypio royal-pharma, central- pharmaceuticals, co będzie lepsze?


najpierw cp , z royala testy działają bardzo dobrze deka również

Łodzianin a jak bold z tej firmy royal i treny?


tren a dobrze działał z opinii które słyszałem
bolda ktoś tam podbijał również ale nie wiem czy robił jakieś badania aby sprawdzić
to są opinie sprzed roku
ale trzymają się na rynku , orale już nawet są blistrowane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
hubertus1987
Zdecydowałem się na enana 250 bm pharmaceuticals i meta malay tiger będzie dobrze?


BM soki pierwsza klasa wiec pamietaj zeby tu wrócic za 2 miechy i pochwalic sie przyrostami
Malay ma dobre orale. Akurat mete dawno dosc bralem ale byla oki. Ktos tu pial ze bierze metanabol z Malaya tylko nie pamietam kto ale w kazdym razie chwalil,
Stack pewnie pod mase dobrales wiec sie nie zawiedziesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364451 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
testa i metke trafic nie działająca to dość sporadyczne przypadki , zwłaszcza w firmach które są długo na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium