SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warjattt
Witam jak tam genamed sie trzyma? Wiem ze british dragon lepszy ale cenowo lepiej wypada genamed.

Srodki to:
Test enan / omka
Deka

To jak, genamed zadziala? Thx


Enan jak i susta działa jak potrzeba z genameda. Co do deki,to już pisałem. Trafiła mi się flaszka, że dzień po strzale nie mogę siadać na dupie i tak 2-3 dni ból. Kupiłem kolejną deke z gena i jest ok. Nie wiem, od czego to zależy, ale moim zdaniem z tym genamed to loteria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Co do tej DEKI z TITANA to walnąłem wczoraj strzała i zero bólu dzisiaj wiedz może tobie się trafiło takie pudełko
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170978
Koorwa to już drugie pudełko kończę i ból cały czas ten sam, choć mnie często bolą soki na które narzekaja sporadycznie inni, nie wiem czym to spowodowane

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Moze sprobuj wolniej wtlaczac sok, uzyc cienszej igly, wbijac glebiej igle. Jesli to nie pomorze to wina soku lub Twojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
Autosugestia ;) ok chlopaki wiec biore deke i enan a co powiecie na trena enan z genameda? W koncu czas sprobowac tego trena lato idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
maniekmaniks a jak z dzialaniem tej deki z genameda?

tren e z genameda dziala dobrze kolezka przechodzil z dose i mowi ze genamed troche lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Deke genamed możesz bic śmialo.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wsl_...
maniekmaniks a jak z dzialaniem tej deki z genameda?

tren e z genameda dziala dobrze kolezka przechodzil z dose i mowi ze genamed troche lepszy.


Działa jak należy. Tamtą flaszkę bolącą odstawiłem po 3 strzale. Obecna co posiadam działa jak należy, śmiało możesz bić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Panowie a jakie opinie o firmie GALAXY PHARMACEUTICALS

z Gory Dzieki za odp:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato