SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
limafne
Co dwa dni styknie tego nie rip?


Dawkowanie dobieramy indywidualnie tak więc temat z ankieta,ale tak jest przeważnie aplikowany

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
W mojej skromnej to jak to pierwszy raz z trenem a to styknie eod. Jak drugi to będziesz czuł wahania. Wtedy przywalisz nawet mniej ale ed. O I się zrymowało

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Enan masz pewny z ions , genamed , nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 169 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18597
Witam,mam do wyboru halotestin z nexium bądź medical. Co pewniejsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940784
Matibtm
Witam,mam do wyboru halotestin z nexium bądź medical. Co pewniejsze?

Nie wiem jak medical bo nie miałem z nim do czynienia ale Nexium możesz śmiało brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Matibtm
Witam,mam do wyboru halotestin z nexium bądź medical. Co pewniejsze?



Pewniejsze halo znajdziesz w Bioniche, BM, Biosira, Opiox, Kenwoo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Matibtm
Witam,mam do wyboru halotestin z nexium bądź medical. Co pewniejsze?


Nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
BigYorkie1488
prz1993
Dziwne że tylko jego boli... Jak Ci jakiś anonim napisze, że omka apteka boli, to też nigdy nie weźmiesz?
A imperial pewniak, ani jednej wpadki nie było przez tyle lat. Mnóstwo czołowych zawodników w PL bije.


a co Ci maja powiedziec ze ch**owy jak niektorzy powkladali w to po 30,40,50 tys [a sa tacy tylko nikt Ci sie nie przyzna] (o imperialu mowa) :D jak cos jest niedokladnie zamkniete i nie ma prozni w srodku to nikt mi nie powie ze to legit hormon jest :)

Pierwsze słyszę. Znam sporo zawodników z czołówki którzy tylko na tym lecą latami bez przerwy (choćby aktualny mistrz Polski open, ma tu konto zresztą) czy Marian od nas z teamu, 2 w rankingu IFBB w klasyku. Sam podopiecznym też ten polecam, nikt się nie przejechał ani razu, a badania robili niejednokrotnie. Nie wiem, może trafiłeś jakąś złą partię niewiadomo skąd. Ja nie znam osoby, która by powiedziała złe słowo.


nazwisk Ci nie podam bo nie wypada ale na takie gadki ze polecaja to czolowi zawodnicy to moga sie janusze silowni nabierac. Napisalem tu juz chyba ze 100 argumentow na temat dlaczego chinczyki sa do dupy, niechce mi sie tej rozmowy kontynuwoac bo to jest jak bym Ci napisal ze mleko po otwarciu moze stac w pomieszczeniu tylko 2 dni bo kisnie ale Ty twierdzisz ze i po 6 mozna pic zepsute bo przecierz zaden z kolegow nie mial sraczki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium