SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8497663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 281 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37872
To ja dodam od Siebie opinie rowniez o genamedzie,testuje mastera krotkiego i z poczatku wbijalem bez przekonania ale po przejsciu z winsu nexium na master p genamed z tym ze 550 week dopiero teraz widze jak suszy sylwetke,dla mnie zawsze master byl zaj**istym srodkiem do ktorego wroce nie raz albo i poleci caly rok jako baza do testa,wczesniej bite nexium,dose,alpha pharma,i genamed ani troche nie odstaje od wyzej wymienionych, za chwile przejde na GEP i zobaczymy czy bedzie lepiej czy bez zmian,genamed narazie tylko z metą mnie rozczarowal bo zabila mi aperyt w okresie masowym po tygodniu a inne laby dawaly rade 5tyg- z pelną profilaktyką od a do z. Pozdro

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 74 Wiek 48 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7549
entolek95
Panowie mam dostep dodo Genamed,Royal Pharma i Goldline,chodzi o metę,dece i testy,wszystkie sa na rowni czy któryś mocno odstaje jakosciai towaru?

co do genameda to tak jak już pisali poprzednicy, trzyma poziom cały czas tren ace z nowych wysputów również kosiarka. Mete, deke, testy z tego co masz brałbym włąsnie genameda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 998 Napisanych postów 26203 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294984
entolek95
Panowie mam dostep dodo Genamed,Royal Pharma i Goldline,chodzi o metę,dece i testy,wszystkie sa na rowni czy któryś mocno odstaje jakosciai towaru?

Smialo w te pozycje Genameda mozesz celowac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80244
Jak oceniacie z Malaya proviron oraz Spironol?
1

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1413 Napisanych postów 5801 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71516
Nelsonek1987
To ja dodam od Siebie opinie rowniez o genamedzie,testuje mastera krotkiego i z poczatku wbijalem bez przekonania ale po przejsciu z winsu nexium na master p genamed z tym ze 550 week dopiero teraz widze jak suszy sylwetke,dla mnie zawsze master byl zaj**istym srodkiem do ktorego wroce nie raz albo i poleci caly rok jako baza do testa,wczesniej bite nexium,dose,alpha pharma,i genamed ani troche nie odstaje od wyzej wymienionych, za chwile przejde na GEP i zobaczymy czy bedzie lepiej czy bez zmian,genamed narazie tylko z metą mnie rozczarowal bo zabila mi aperyt w okresie masowym po tygodniu a inne laby dawaly rade 5tyg- z pelną profilaktyką od a do z. Pozdro

Troche Cie ponioslo z ta baza masteronu na caly rok po pierwszym kwartale bys zaczal chodzic okrakiem od "ucisku" na prostate. Ja mastera odstawiam po 8-9 tygodniach wlasnie z tego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 4040 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109122
Rdza
Jak oceniacie z Malaya proviron oraz Spironol?
. Malaya proviron wycinałem nieraz bdb

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 4040 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109122
BigMen
Nelsonek1987

Troche Cie ponioslo z ta baza masteronu na caly rok po pierwszym kwartale bys zaczal chodzic okrakiem od "ucisku" na prostate. Ja mastera odstawiam po 8-9 tygodniach wlasnie z tego powodu.
niekazdy tak ma ja nigdy nie odczuwam prostaty na nasreronie a bilem ruzne i sporo czasu dla mnie wada jest inna jak tylko dotkne mastera włosy mi lecą strasznie już nietykam

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16622 Napisanych postów 240174 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1229543
BigMen
Nelsonek1987

zależy od osobnika , ja provi wcinam już ok roku
teraz kilka tyg na długim masterze 600 mg week
i tak na nim chce polecieć do grudnia aż do mostka

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1510 Napisanych postów 2732 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 62870
Jak trzymasz estro nisko to prostata nie powinna sprawiac problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 281 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37872
BigMen
Nelsonek1987

Ja juz ne raz lecialem mastera po 14 tygodniu i fakt odrobine czuc bylo prostate,ale przy winsie niedawno to dopiero wiedzialem co to jest prostata a sylwetkowi gorzej u mnie wypalil niz master wiec obecnie po przejsciu na mastera z winsu -proststy nie odczuwal wogole dlatego tez bardzo Sobie chwale masteron i tak jak koledzy piszą nie u kazdego bedzie dawala znac prostata. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta