SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Czarny323
Panowie potrzebuje pomocy pisałem tutaj ostatnio mam problem bo nie wiem czy mam fejk reszta czy oryginał więc poszlem na testy dodam że jestem w niemczec h więc poszlem do niemieckiego lekarza trochę tutaj jest inaczej bo trzeba rozmawiać z nim to nie jest takie się chce zrobić badania i tyle no i powiedziałem mu w prost że chyba mam fejk bo nie mam efektów to on powiedział że badania robić przed i po nawet 6 miesięcy i przepisał mi testosteron apteczny trochę byłem w szoku ale ok jestem na 7 tygodniu a teraz przepisał mi tescia kazał odstawić to co mam i dam to co mu przepisz


wrzuc foty tego niemieckiego tescia pod tym tematem, zobaczymy co tam szwaby maja

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1647.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1674
ovigil jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
leciałem sobie clen z DB, zrobiłem tydzień przerwy i zacząłem clen z alpy zenecy, zacząłem od 1 tabsa i miałem cały dzień zwalony, mega trzesawki, mocno podniesione tętno, ch**owe samopoczucie, dziś dałem 1/2 tabsa jest juz lepiej ale tez nie za dobrze sie czuje, na DB dochodziłem do 3 tabsow i nie było tak źle, takie to mocne czy nasypali tam nie wiadomo czego?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940784
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bije preg & ovigil praktycznie 50/50.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17301
hero69
leciałem sobie clen z DB, zrobiłem tydzień przerwy i zacząłem clen z alpy zenecy, zacząłem od 1 tabsa i miałem cały dzień zwalony, mega trzesawki, mocno podniesione tętno, ch**owe samopoczucie, dziś dałem 1/2 tabsa jest juz lepiej ale tez nie za dobrze sie czuje, na DB dochodziłem do 3 tabsow i nie było tak źle, takie to mocne czy nasypali tam nie wiadomo czego?

No ale clen z AZ ma przeciez 0.02, a z db 0.04. czyli 0.01 lepiej Cie robi niz 0.12 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
arci25
lodzianin1
100 robią normalnie ace lecz prościej jest zrobić 75/ml
Tak samo jak cypio 200/ml
Wino 30/ml
Dlatego sporo firm uciekło z winka na oleju bo duża część szła w kibel

Pewien lab ma tren Ace 80mg, oxa 30mg,tren suspension 75mg, master p 80mg wszystko inj.

Czy nie czasem lab na S....bb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
nie wiem jak mnie robi bo lecę dopiero drugie dzień, sajdy poprostu ciężkie

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
WItam, wszystkich po dość długiej przerwie zaglądania na forum. Mam pytanko, kojarzycie Magnus pharmaceutical? Podstawy z tego laba są ok, a ktoś orientuje sie jak jes z NPP?

"Plecy same sie nie zrobia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Siemka panowie, prop i master krótki. Bioniche czy pblab? Ewentualnie jak znacie cos b konkret to tez mozecie podajc firme... dzieki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium