SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Z Bio piłem cjc ghrp6 gh fragment igf1 lr3 i wszystko działało zaj**iscie aha i jeszcze mt2 i też działało zaj**iście.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
takie pytanko do tych co brali test 400 z andro czy boli was miejsce wkucia bo mnie zawsze na drugi dzien od zastrzyku zaczyna bolec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 204 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191010
Obecnie Test E i Master E Nexium w dawce odpowiednio 500 i 300 mg tygodniowo, do tego exe 6,25 mg e2d. Dla takiej dawki testa wynik całkowitego kręcił zazwyczaj się ok 3000-4000 ng/dl (widełki do 827), a 6,25 mg exe zbijało estro w okolice górnej normy. Po miesiącu bicia tego mastera test wyszedł 5800 ng/dl, estro 90 pg/ml (norma 39).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 204 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191010
Wnioski nasuwają się same, ale czy jest jakaś szansa, że mimo wszystko siedzi tam master?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Tomaszzzz
Obecnie Test E i Master E Nexium w dawce odpowiednio 500 i 300 mg tygodniowo, do tego exe 6,25 mg e2d. Dla takiej dawki testa wynik całkowitego kręcił zazwyczaj się ok 3000-4000 ng/dl (widełki do 827), a 6,25 mg exe zbijało estro w okolice górnej normy. Po miesiącu bicia tego mastera test wyszedł 5800 ng/dl, estro 90 pg/ml (norma 39).


No to masteron tam raczej kolego nie siedzi ;)

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49
Wino z alpha farm i test z British dragon warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
saly26
takie pytanko do tych co brali test 400 z andro czy boli was miejsce wkucia bo mnie zawsze na drugi dzien od zastrzyku zaczyna bolec ?


Ja biję 250mg enana+150mg npp z Andro w jednej pompce i na drugi dzień czuję dyskomfort.....przeczuwam jednak, że w tym npp może siedzieć prop bo na badaniu testa 13h po strzale miałem wynik...80, przy normie 2-8, a po 1 cm enana wątpliwy taki wynik czy się mylę?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
jakby byl master to by nie podnioslo testa i nie podbilo tak estro, a wyniki masz czarno na bialym bo o ile wyniki testa wiadomo sa rozne i nie zawsze miarodajne to poziom estro tutaj jest kluczowym wynikiem jak dla mnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
opalinho
saly26
takie pytanko do tych co brali test 400 z andro czy boli was miejsce wkucia bo mnie zawsze na drugi dzien od zastrzyku zaczyna bolec ?


Ja biję 250mg enana+150mg npp z Andro w jednej pompce i na drugi dzień czuję dyskomfort.....przeczuwam jednak, że w tym npp może siedzieć prop bo na badaniu testa 13h po strzale miałem wynik...80, przy normie 2-8, a po 1 cm enana wątpliwy taki wynik czy się mylę?!
yyy po 1cm co ile dni?i ile czasu juz leci taki zestaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Comodore
To zdaniem kolegi które pepki obecnie są najlepsze?



nuras
Ja z bio bilem Mt ghrp6 i fragment gh ten ostatni chyba coś nie tak reszta bardzo dobra
Igf jaki polecacie



Biopeptide & Nouveaux.



Preoskka
Wino z alpha farm i test z British dragon warto?


Brałem testy z nowego BD i fajnie robiły. Z Alphy winka nie brałem, ale to co brałem to się sprawdziło. Także warto.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium