SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No właśnie widziałem, nie widziałem, słyszałem nie słyszałem, miałem się przyglądnąć ale tego nie zrobiłem, tańsza droższa Ehhh szkoda bić pianę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ale jaką pianę ? przecież napisałem że mam dostęp do tańszej i droższej a więc chyba czym się różnia i obala to Twoja teorie że jest tylko jedna oryginalna?? taknietaknie TAK

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ehhh

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jest jeszcze opcja, że tańsza i droższa to jedno i to samo.. tylko taki myk podchwytliwy zrobiony dobra koniec żartów EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ktoś miał do czynienia z Efedryną by Kaizen w saszetkach..?

Skończyła mi się inj, efanol i opiox, mam dojście do tego, nie wiem tylko czy to działa jak efedryna.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
krzykacz
Jak żyję fejka omki nie widziałem na oczy. Obecnie też lecę od stycznia 1,5g a od września 2g. Wjechała najpierw polska wersja i hulała jak zawsze teraz mam już ta nową i różnica żadna, tak samo dobra. Jak co roku zresztą.

Stolczuk
Jak susta i deca titan i metka 15 mg andro?


Niezłe combo można z tego zrobić, ładuj.

elementowo
Jak obecnie metka Alpha Pharma?


OK.


Metke andro traktowac jako 15 mg, czy jak tab 10mg?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tylko producent może CI odp na takie pytanie. Ale skoro pisze, że 15 to traktuj jako 15.

Ponawiam, jeśli ktoś co więc proszę o inf:



krzykacz
Ktoś miał do czynienia z Efedryną by Kaizen w saszetkach..?

Skończyła mi się inj, efanol i opiox, mam dojście do tego, nie wiem tylko czy to działa jak efedryna.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148855
miałem kilka saszetek tego, stężenie 8mg w tabletce jak pamiętam. z Kanady to szło chyba.

robiło jak trzeba. ale to było ze 2-3 lata temu.


Zmieniony przez - mgr_mysza w dniu 2015-09-10 09:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
2-3tbl jednorazowo szło? Więcej/mniej?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699700
krzykacz
Ktoś miał do czynienia z Efedryną by Kaizen w saszetkach..?

Skończyła mi się inj, efanol i opiox, mam dojście do tego, nie wiem tylko czy to działa jak efedryna.


kilka lat temu kosiła ładnie ,teraz nie wiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium