SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8488475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 921 Napisanych postów 27090 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 380622
Ezabiel
Koledzy źródło Swiss wyschlo. Mam teraz do wyboru Platinium, androchem, nexium. Konkretnie będę brał deke i suste. Jaki najlepszy wybór?

Androchem biłem osobiście i byłem zadowolony , nexium z tego co się słyszy i czyta również dobre....

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 2053 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62656
Sam widzisz co weźmiesz będzie grało.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16618 Napisanych postów 240121 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1227543
jak są pewne laby do wyboru to pozostaje kierować się ceną

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 319 Napisanych postów 619 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 142617
dugii2
Wybrał bym nexa lub androchem z Platinum nie byłem zadowolony z enana

A u mnie enan na plus pod każdym względem.
Poza tym - Lodziak i Kaczo dobrze mówią.

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-02-17 20:28:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6281
Mam cypio i ture z "S CITEC lab"

Warto to brac?

Zmieniony przez - Wojtek20ck w dniu 2018-02-17 20:40:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 488 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18045
Wojtek20ck
Mam cypio i ture z "S CITEC lab"

Warto to brac?

Zmieniony przez - Wojtek20ck w dniu 2018-02-17 20:40:09

Odpuscilbym sb,jest wiele pewniejszych firm.Scitec wszedl jakia czas temu i jakos sie nie przebil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 568
Panowie ktory lab najbardziej polecacie ? Chodzi mi konkretnie o deke,tescia I tescia na wodzie, a do wyboru mam : keifei pharma, sphinx pharma, primus ray - z tych firm moge miec deke,tescia I tescia na wodzie. A teraz z tych firm moge miec deke I tescia ale juz nie tescia na wodzie : kenwoo pharma, androchem, rohm labs, sis lab, dimensions lab. Jeszcze moge miec samego tescia z organonu. W poniedzialek robie wieksze zakupy na caly cykl wiec doradzccie ktory lab wybrac, bo koleszka mnie troche zaskoczyl wyborem. Mam swojego faworyta ale jeszcze wole posluchac waszych opini. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 836 Napisanych postów 3353 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78068
Tomek Wexford
Panowie ktory lab najbardziej polecacie ? Chodzi mi konkretnie o deke,tescia I tescia na wodzie, a do wyboru mam : keifei pharma, sphinx pharma, primus ray - z tych firm moge miec deke,tescia I tescia na wodzie. A teraz z tych firm moge miec deke I tescia ale juz nie tescia na wodzie : kenwoo pharma, androchem, rohm labs, sis lab, dimensions lab. Jeszcze moge miec samego tescia z organonu. W poniedzialek robie wieksze zakupy na caly cykl wiec doradzccie ktory lab wybrac, bo koleszka mnie troche zaskoczyl wyborem. Mam swojego faworyta ale jeszcze wole posluchac waszych opini. Dzieki

primus

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16618 Napisanych postów 240121 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1227543
Keifei
Prl
Androchem

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 4040 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109122
Keifei jak oryginał to niema się nadczym zastanawiać
1

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta