SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9638932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16219 Napisanych postów 64812 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550022
Tomi240
Witaam,
Potrzebuję dobry propionat testosteronu. Mam do wyboru i nie wiem na który się zdecydować, polecacie coś z tego?

Clinic Pharmax
Alpha Zeneca
Shree Venkatesh
Platinium Labs
Royal Pharma

Lece propa Platinium już dłuższy czas - polecam
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47709 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Propy w większości wszystkie hulają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47709 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczymy grubasek niedługo zaczyna ;))))
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 780 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35858
wolfidexter
Pb lab powiększył flakony na 12ml ciekawe czy dolali tylko oleju czy będą trzymać poziom. Master e się pojawił od nich ale 100mg/1ml i cena kosmos.

Ja z PB zawsze byłem zadowolony nie sądzę,że popsują jakość kosztem ilości soku. Master E niby tylko 100mg/1ml ale może prawdziwe i realne 100mg a nie jak to w masterach długich zaniżane ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
clank
Malay Prop i Enan OK, Npp również.
Galenika enan bardzo dobry.

pytanko mam o UBER PHARMA trenik acetat, mętny i z osadem, warto wbijać, jakies opinie ktoś cos ?

Kiedys dostalem od znajomka Trena ace (firma krzak) jakas z dupy ktora chwile pozniej tez zniknela z rynku i Tren byl mocno metny sok, w ogole nie przypominalo to oleju itp. Ale wbilem na probe no i dobrze kosił.
Pozniej jednak juz nie wzialem tego samego bo slyszalem ze moga byc w takich za nieczyszczenia itp. zle przefiltrowany lub wcale.
Sok powinien byc klarowny itp. kolor nie ma takiego znaczenia.
To albo masz nie przefiltrowany ch**owo zrobiony albo na maxa przegrzany był...obstawiam jedno z dwóch
Wrzuć zdjecia do dzialu real vs fake dobrze ogarniete w temacie chlopaki ocenią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 739 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26591
dugii2
Andro ma dobre hcg kto bił działa ? Bilem te greckie hcg zero działania syf. Vir privigyl syf zero działania. Ovigyl syf zero działania i to nie tylko ja kumple to samo dopiero hcg wyciągnięte z apteki robi robotę. Także jak hcg. Andro ?

Vir to masz na myśli Virtutis?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 739 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26591
dmq92
wolfidexter
Pany jak jest z tym hcg jest już w aptekach.? Czy może jakiś zamiennik? Źródło mi wyschło apteka więc pytam.

W aptece jest za 65-70 I ciągle w górę to na czarnym rynku cena taka że mało kto bierze więc ludzie tego nie sprzedaja.

HCG w aptece około 30zł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 227
Nexi Pharma - test enan, opinie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5054 Napisanych postów 11068 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295807
sHarkYy
dmq92
wolfidexter
Pany jak jest z tym hcg jest już w aptekach.? Czy może jakiś zamiennik? Źródło mi wyschło apteka więc pytam.

W aptece jest za 65-70 I ciągle w górę to na czarnym rynku cena taka że mało kto bierze więc ludzie tego nie sprzedaja.

HCG w aptece około 30zł

Chyba jak sobie namalujesz.

W aptekach w których schodzi tego dużo bedzoe już drożej i drożej i drożej. Aż do ceny którą podałem. Przekonasz się. 30 zł to było rok temu Ale możesz pomarzyć że w takiej dostaniesz.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta