SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Powtorze pytanie.Potrzebuje opini o enanie250 z aburaihan z iranu dobre czy lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
dexterpro
UFC to prawdopodobnie stara Cobra- nie potwierdzone ale najprawdopodobniej tak

te wypusty co teraz latają stężenie wysokie, kilku znajomych biło i na razie jest bdb


Ciekawe czemu zmienili nazwę, nie wypał z wcześniejszą firmą czytaj h**owy kucharz :>
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
polish hammer
Powtorze pytanie.Potrzebuje opini o enanie250 z aburaihan z iranu dobre czy lipa?



Ostanio było dużo fejków irana, nie wiem czy coś się zmieniło na lepsze, zachowałbym ostrożność, z Iranem, wybrał pewniejsze opcje.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
polish hammer
Powtorze pytanie.Potrzebuje opini o enanie250 z aburaihan z iranu dobre czy lipa?


Widziałem fejki świetnie wyglądające i niestety niedziałające, także wg mnie spora loteria. Wiem, że wygląd kusi, ale może masz dostęp do innych testów (ug), jest w końcu dużo dobrych na rynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
szakal32
jakieś opinie o Endo Pharma? popularny lab w Poznaniu


Jestem z Poznania i pierwsze słyszę o tym labie w okolicy. Więc albo nowość albo dil ma dobre bicie ;) Tutaj nr.1 alchemia pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Też z Poznania i pierwsze słyszę o tym labie ale z tą Alchemią Pro to nie wiem czy nr.1 bo kosztowałem propka i jak przeszedłem na prop Shree to jednak bardziej czułem Shree


Zmieniony przez - Karol DBC w dniu 2016-09-11 12:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Tak slyszalem, ja z Poznania nie jestem. Albo koles sam w piwnicy leje xD

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Karol DBC
Też z Poznania i pierwsze słyszę o tym labie ale z tą Alchemią Pro to nie wiem czy nr.1 bo kosztowałem propka i jak przeszedłem na prop Shree to jednak bardziej czułem Shree



Zmieniony przez - Karol DBC w dniu 2016-09-11 12:30:11


Chodziło mi o to że najbardziej popularna bo mają dobre bicie. A co do jakości alchemii to jest ona mocno dyskusyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co szukać i narzekać na inne firmy jak cyber , andro dobre sprawdzone laby , trzymać się jednego sprawdzonego labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Biłem 3 różne propki. Na początek poszedł Androchem next Alchemia Pro , a na koniec Shree. I powiem , że Androchem na równi ze Shree ale jednak dla mnie był niestety bolesny. Alchemia bezbolesna ale przy 1.5ml czułem podobnie jak 1ml Shree.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium