SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak warto brać kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
Wiem, pewnie jestescie zli, ze znowu o kreatynie ale mam pytanko?
Brałem juz kreatyne na rozne sposoby ale ostatnio kumpel mnie uswiadomil, ze najlepsze efekty osiaga sie biorac tak:
Pierwsze 5 dni 15 g kreatyny rano na pusty zoladek + 15 g glukozy nastepnie przed snem 15 gram kretyny i tyle samo glukozy
Po tych 5 dniach 15 g tuz po treningu kreatyny i tyle samo glukozy
Dziwny sposob brania dlatego prosze was o opinie aha powiem szczerze ze nigdy nie bralem fazy nasycenia i chce sprawdzic ja mi pojdzie a zakupilem sobie kreatyne ultimate nutrition i zastanawiam sie czy zastosowac sie do polecen kumpla czy isc wedlug opakowania gdzie jest napisane ze 20 gram w 4 porcjach przez pierwsze 5 dni co wy o ty myslicie Z GORY DZIEKI I POZDRAWIAM

DaRu

DaRu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Moim zdaniem to nie zabardzo dobry sposub bo organizm moze przyswoic nie wiecej niz okolo 4g jednorazowo... ja kreatyne bralem sporo razy i bralem standardowo 5-7g kreatyny i 30-35g glukozy przed i po treningu. I dobre efekty a takie eksperymentowanie jest bez sensu chyba ze masz duzo hajcu :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
MRoczek czyli radzisz zebym wzial tak jak na opakowaniu 20 d w czterech porcjach przez 5 dni? aha i co tak duzo glukozy brales sadze ze 20 jest odpowiednia dawka ????

DaRu

DaRu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
nie-e bierz dziennie 10-14g w dwuch porcjach a dlaczego bralem tyle glukozy hmmm moze dlatego ze lubie slodka wode :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadam wam gupie pyanie ale nie simiejcie sie CO TO JEST TA GLUKOZA I GDZIE JOM MOŻNA DO

Siwarski Robert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
Glukoza masz tego pelno w archiwum znajdz sobie w wyszukiwarce.

DaRu

DaRu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glukoza jest to cukier w proszku i można go nabyć w każdym sklepie z odżywkami.Glukoza powoduje lepszy transport kreatyny do krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
Zenek w jakim sklepie z odzywkami????? W kazdym hipermarkecie masz delecte za 2 zl za 200 g a nawet i w spozywczym znajdziesz, w aptece tez masz ale drozsza co nie znaczy lepsza ;) U mnie w tesco jest tego pelno ale musze przyznac ze schodzi to jak cieple buleczki heheeehe

DaRu

DaRu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
kosztuje okolo 3zl za 400g i powoduje wieksze wydzielanie insuliny przez co zwieksza sie wychwytywanie kreatyny o nawet 40%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprostowanie,Glukoze można nabyć w prawie każdym sklepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
W prawie kazdym??? Hmmm ja mam tylko w jednym:[
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chce byc gruby!

Następny temat

bialko za 20 zl?

WHEY premium