SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Galaxy spoko lab, pare lat dobrze się tzyma na rynku. Środki chwalone ma te co piszesz.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
Witam,

czy ktoś ma jakieś opinie na temat laba MULTI PHARM?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
lordknaga
a ja mam na probe i odpale na przestrzeni 2-3tyg, to napisze cos od siebie


Ja tam szykuje bombe na wrzesien i takze bym chetnie jakąś nowosc wypróbował. Juz nie wnikam jaka bedzie sytacja z labem za pol roku czy rok ale zawsze pierwszy wypust jest mega wiec czekam na wiecej info o tym moderion.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
jonq
Witam,

czy ktoś ma jakieś opinie na temat laba MULTI PHARM?


Tescie spoko, drozsze sprawy bym odpuscil.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
J/W Poszukaj popularniejszych labów lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Magnyl - hcg od Magnus Pharmaceuticals. Mają kody ze zdrapkami, super wykonane... Peptydy działały, więc to te powinno, nie oplacałoby się podrabiac.

Bil ktoś? Jak nie to zaraz sam sprawdzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
crocodile
Co to jest ten moderion?
Tez szukam dlugiego trena zeby od wrzesnia odpalic.


Bioniche dobry stosunek ceny do jakości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
sooql
Magnyl - hcg od Magnus Pharmaceuticals. Mają kody ze zdrapkami, super wykonane... Peptydy działały, więc to te powinno, nie oplacałoby się podrabiac.

Bil ktoś? Jak nie to zaraz sam sprawdzę



Wbij wszystko na raz i do 13.00 opinie ino szum widze
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
sooql
Magnyl - hcg od Magnus Pharmaceuticals. Mają kody ze zdrapkami, super wykonane... Peptydy działały, więc to te powinno, nie oplacałoby się podrabiac.

Bil ktoś? Jak nie to zaraz sam sprawdzę


U mnie idzie hcg magnusa.
Wykonanie faktycznie bardzo dobre.
Porównanie mam tylko z pregnylem Ale wydaje mi się że są na tej samej "półce" :) więc bralbym te tańsza opcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszedł prop ponim cypionst. Pb lab. Soki czysciutkie. Zero dyskomfortu po inj i soki kture wbiłem działają przyzwoicie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium