SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450
Walił ktoś mete z mefres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja omnitrope jak bilem z 7 lat temu apteczne to bylem bardzo zadowolony. Za to chinskie jakie bilem dawaly wynika na badaniach i efekty uboczne typowe dla gh ktore na aptecznym gh nie wystepuja. Tak ze dla mnie tam jest pchane cos co ma udawac gh poprzez skutki uboczne a nie efekty. Na aptecznych gh nie mam kompletnie zadnych jazd typu bolace nadgarstki, dretwienie rak czy spuchniete stopy. Nawet pompa treningowa nie jest taka jak na chinolach.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Na chinolach to i skoki cukru mają ludzie czy po UG, potem czyta się że po gh apetyt do góry, cukier itp itd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
wojo zmc
Na chinolach to i skoki cukru mają ludzie czy po UG, potem czyta się że po gh apetyt do góry, cukier itp itd


mialem jedno i drugie po chinolach po miesiacu stosowania. przy hgh aptece po dwu latach on cukier 70 mi wyszedl
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
BigMen
Ja omnitrope jak bilem z 7 lat temu apteczne to bylem bardzo zadowolony. Za to chinskie jakie bilem dawaly wynika na badaniach i efekty uboczne typowe dla gh ktore na aptecznym gh nie wystepuja. Tak ze dla mnie tam jest pchane cos co ma udawac gh poprzez skutki uboczne a nie efekty. Na aptecznych gh nie mam kompletnie zadnych jazd typu bolace nadgarstki, dretwienie rak czy spuchniete stopy. Nawet pompa treningowa nie jest taka jak na chinolach.


rozmawialem ostatnio osobiscie z jednym ze starych szanowanych userow z sfd i tez pisal ze byl zachwycony z omni. mi widocznie nie podeszlo
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Nie upieram sie, ze imperial to GH, ale ze skutkow naprawde jestem zadowolony. Pozatym nie wiem czy go stosowaliscie, ale imperial wyglada calkiem inaczej niz wszystkie chinole, tzn nie ma wygladu bryłki, tylko tak jakby byl bez wypelniaczy, tylko bardzo mala ilosc proszku na dnie flakonika. Za pierwszym razem pomyslalem ze ktos sobie jaja robi..

Co do apteki przybilbym chetnie, ale uwierze ze to real apteka tylko jesli sam ją wyciagne z apteki, a takich mozliwosci nie mam :P


Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2018-01-28 22:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 609
Ja brałem imperiala i zadowolony byłem mega! Imperial nadal jest :) pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Tylko to dalej będzie ug bez podjazdu do apteki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
wojo zmc
Tylko to dalej będzie ug bez podjazdu do apteki.

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;) Wazne, ze efekty sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Co na kicka? oxa (malay), tura (malay), meta (british, malay, body reaserch, shree). Tutaj waham się pomiędzy turą i metą (malay vs shree). Czy shree jest na tyle pewnym środkiem, że 20-30mg ed mety będzie wystarczającą dawką, przy 50mg malaya?

Deka? mam do wyboru Genesis, Malay i Norma, Norma cena z kosmosu - brak zdjęć towaru.
Długi teść: enan (galanica) albo cypio (malay).

Co byście doradzili na kicka, jaką dekę i jakiego teścia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium