SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166611

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Michael87
zrobiłem badania w labie propa TESTOLICA
1471,61 ng/dl norma 241-827

jak to sie ma do innych propów? bo nie mam porównania
Czuć go czuje b dobrze , ale z ciekawości zrobiłem badania




Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2017-07-10 20:32:02



Z badań sam robię tylko prol/estro i czasami prog. Ale ja Testolica również dobrze wspominam zawsze, a brałem już sporo razy.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Bilon450
Krzykacz masz na mysli genesis w amp bez kodow ,czy te we flakonach ?


Genesis bez kodów to te same łapy co wcześniejsze wersje w flakonach 10ml. Orala nadal maja w słoikach. Od zawsze ta wersja Genesisa to była loteria.
https://www.sfd.pl/GENESIS_TO_MARNA_PODROBA_NIE_KUPOWAC_!-t480643.html 
Tych wersji 10ml flakonów jest conajmniej kilka.
Słuchajcie głupot a później będzie rozczarowanie jak w przypadku Titana który miał być nową erą dopingu.

Genesis z blistrami i inj z kodami, jak tutaj od początku cieszy się dobrą opinią. Boldy mają szczególnie świetna, a jak mają dobre boldy to chyba nie ma stracha przed resztą środków.
https://www.sfd.pl/GENESIS_amp_&_oral_[real_version]__temat_zbiorczy_-t1083818.html
To co testowane osobiście było z tej wersji działało bardzo dobrze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4327
naziwisko
antek advanced bardzo dobry bo kolega bije ed i nie da sie nie zaowazyc, drugi leci 200mg andro oral i dziala dobrze w tej dawce lecz to jego 1kontakt wiec nie ma porownania. teraz odpalam tren enan andro wiec dam znac za kilka tyg.


Jakis czas temu pisałem, ze biore na testy antka z nitro na oleju. Testowałem juz z andro, dzis zaczałem trzeci tydzien tego z nitro. Chciałem poczekac z opinia jeszcze z tydzen, ale skoro nawiazala sie dyskusja. Wali niemiłosiernie, nabicie mega, pompa kosmos, sila...nigdy dosc, ogolnie moge z czystym sumieniem powiedziec, ze kozak.

Wiem, ze jest tu wielu zwolennikow andro, sam nim byłem dopoki..... Moge szczerze napisac, ze antek z andro bez porownania z tym z nitro. Podchodzilem sceptycznie do tej marki jak wlazla u mnie na rynek...ale ku...mnie zaskakuje i nikt zawiedziony nie jest ze znajomych. Jeden minus smierdzi niemilosiernie i intensywnie jak bezestrowki ;-/) ale akurat ja lubie ten zapach wiec luz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 811
witam tren malay czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
mazur9999
witam , chodzi o cykl gdzie bedzie:
-metanabol ,
-testosteron
mix
-testosteron propionat
-deca "długi estr"

Jakie firmy warto brac po uwage? chodzi mi o dobry towar i małe ryzyko fake


Każdy z tych środków brałem z Nexiuma i każdy działał bardzo dobrze. Bazuję głównie na Nexiumie i póki co raczej nie mam zamiaru zmieniać. Raz na jakiś czas wleci troche innej firmy dla urozmaicenia. Jakiś czas temu pojawił się Vertex Pharmaceuticals w moim otoczeniu i zbiera żniwo pozytywnych opinii.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
piter..
mazur9999
witam , chodzi o cykl gdzie bedzie:
-metanabol ,
-testosteron mix
-testosteron propionat
-deca "długi estr"

Jakie firmy warto brac po uwage? chodzi mi o dobry towar i małe ryzyko fake


Każdy z tych środków brałem z Nexiuma i każdy działał bardzo dobrze. Bazuję głównie na Nexiumie i póki co raczej nie mam zamiaru zmieniać. Raz na jakiś czas wleci troche innej firmy dla urozmaicenia. Jakiś czas temu pojawił się Vertex Pharmaceuticals w moim otoczeniu i zbiera żniwo pozytywnych opinii.


bralem kazdy ten srodek z nexa i nigdy nie mialem zastrzezen....teraz skonczylem wlasnie 2 opakowanie trena z vertexa i jeden z lepszych trenow jakie bilem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
gulu6095
witam tren malay czy warto?


Jeżeli test trafia się wyj**ka to lepiej szukać innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
gulu6095
witam tren malay czy warto?



Malay ma dobre treny solo jak i blendy, warto
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Z jakich labów brać metke i enana?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
metke i enana bierz z androchemu , ap , biosira :((
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium