SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Będzie spokój czy przyblokować wszystkich z ostatnich kilku stron żeby spokojnie zjedli obiad bliżej niedzieli..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
SpAiro_
Parabolax - Tren Acet z biosiry, malo opinii o tym srodku wiec skrobne nieco. Raczej nie bylem optymistycznie nastawiony do tego, po pierwszym tygodniu juz sie zniechecalem, a tu nagle boom, terminator mode - nie do podrobienia uczucie, wiec jest to tren :) Ale ekonomiczne to to nie jest, wcinam jakies 6 czasem wpada 8 tabs dziennie, to niby 150-200mg ed, a na takiej dawce inj to chyba mocniej by bylo :D

Ze skutkow ubocznych to zgaga sie zaczyna, ale ja juz chyba po wszystkich oralach mam, no i od 2 dni pobudki w nocy na TV/ogladanie sufitu :)



Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2016-02-06 20:17:50



https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Zgadza sie mi inhibitor pompy protonowej bardzo pomogl na mecie. Niewyobrazam sobie teraz cyklu na oralach bez tego typu srodkow

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
brzmi jak nazwa jakiejs broni z przyszlosci

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
jak poczytac tak ten temat z boku, to tu kur.wa co drugi to chyba na schizofrenie jest chory. jak nie lepiej.
tak to jeden z drugim sie przesciga w tekstach, zeby wbic pare shotow i leciec na badania tescia. a jak chlopak tak wlasnie robil, to zostal zjechany, bo aktualnie pimpowany lab wypadl slabo? ja pie.rdole, to co ma k***a jak trol forumowy ziki wbijac po 10 flakonow srodka, ktory wie, ze nie dziala, ale chvj tam, wbije bo jest. i to jeszcze bolda, ktorego grube mililitry trzeba w siebie ladowac..
naprawde nie ma komu nad tym syfem zapanowac i odrobine merytoryki wprowadzic?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Panowie-Masteron Alchemia Pharma czy Vermodje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
hightpriest nie rozumiesz jednej rzeczy. sa nie tylko pimperzy ale tez osoby oczerniajace dane laby. ten temat jest bez sensu a badanie mozna sobie zrobic off i wpisac co sie chce.

nie ma co sie dziwic ze jada goscia skoro praktycy bijacy od lat ktorzy czesto nie sa anonimowi sa zadowoleni i lab nie mial nigdy zadnej wpadki a tu nagle wpada nieznajomy i najezdza.nie mowie ze klamie ale moze dil go wykiwal czy lab sie pomylil w badaniach a moze faktycznie sa 2 laby o tej samej nazwie bo kktos sie podszywa i leje syf.

trzeba ufac i wierzyc swoim zaufanym ludziom i wszystko w tym temacie.cala reszta nie ma znaczenia bo 'papier' wszystko przyjmie.


Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2016-02-07 07:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tylko forum po co się spinać , na necie każdy pisze co chce , niektórzy mają jakeś powiązania z danym labem handlują i pimpują , konkurencja oczernia chcąc wypromować swój lab albo ktoś dostał wała i nie chce żebyś miał lepiej , łon nie urósł to ty też nii


Zmieniony przez - dżon w dniu 2016-02-07 08:15:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Mumin-badanie robione w cxasie trwania cyklu . Nie najezdzam na androchem . Powiedzialem, ze u mnie hest zanizony lub serio wynik z labu przeklamany. Ot tyle. Wkleilem badania, ale i tak nic to nie dalo bo zawsze ktos powie ze przeklamane,kombinowane przy badaniach robione po kilku iniekcjach czy robione na OFF'ie gdzie max norma jest do 10a mi pokazalo ponad17...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium