SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
barthez1
Witam jak z jakością VERTEX PHARMACEUTICALS? Głownie chodzi mi o trena enana / testy. Jakich labow tren enan na tą chwilę najpewniejszy?


Bralem Bioniche i kosilo az milo. Duzo osob u mnie bije BM i widze jak rosna.

Saell
Panowie, mix-med Bioniche, warte uwagi ?


Warte, bilem wielokrotnie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
bioniche sie raczej nie zawiedziesz, vertex z tego co znajomi mowia - gorna polka.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20113
Tylko jeszcze zapytam, czy to jest jakaś różnica między bioniche we flakonach A w ampach? Tego mix-med(a) mam dostęp tylko do flakonowej wersji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
alpha zeneca, Ktoś ma aktualne doświadczenia czy warto inwestować ? Znalazłem opinie, że to central, po zmianie brandu oraz opakowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
marku25
alpha zeneca, Ktoś ma aktualne doświadczenia czy warto inwestować ? Znalazłem opinie, że to central, po zmianie brandu oraz opakowań.


Wszystko co u mnie testowali z az działało dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
j/w - podpisuję się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Saell
Tylko jeszcze zapytam, czy to jest jakaś różnica między bioniche we flakonach A w ampach? Tego mix-med(a) mam dostęp tylko do flakonowej wersji.



Biłem tren ace i w dużych vialach 10ml i w małych vialach 1ml, różnica żadna poza amp, na jakości żadna różnica oba treny robiły robotę tak samo dobrze:


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial_&_120tabs_pack__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html



NPP & Master p leci teraz w 10ml amp
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6065
Witam Uber Pharm ktoś brał? pytam konkretnie o masteron krótki ester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Saell
Tylko jeszcze zapytam, czy to jest jakaś różnica między bioniche we flakonach A w ampach? Tego mix-med(a) mam dostęp tylko do flakonowej wersji.


Zadna roznica.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
marku25
alpha zeneca, Ktoś ma aktualne doświadczenia czy warto inwestować ? Znalazłem opinie, że to central, po zmianie brandu oraz opakowań.


alpha zeneca to kozak lab wszystko bardzo dobrze działa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium